Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/local/5332dc5c99afd/

Корупційні та сепаратистські прояви на півдні Чернігівщини

Svetilo pravdy | 26.03.2014 15:55

Кадри вирішують все

Корупційні та сепаратистські прояви на

півдні Чернігівщини

За даними позаштатного кореспондента видання "Варва. UА", події у Варвинському районі Чернігівської області набувають все більших обертів, погрожуючи перерости в масштабний протест.

З одного боку назріває народне невдоволення діями керівництва Варвинської районної ради, де посадові особи вищої ланки погрязли в корупції. Як стало відомо, керуючий справами апарату Варвинської районної ради М. Ляшенко, голова фракції партії "Батьківщина" у Варвинській районній раді працює в цій установі за підробленою трудовою книжкою, запис у якій дозволив йому працевлаштуватись на цю посаду (є рішення суду), одночасно являючись активним захисником Партії Регіонів. Жодного разу депутати партії "Батьківщина" в районній раді не проголосували "Проти" владних рішень. Крім того, на виборах до Верховної Ради був наказ М.Ляшенка своїм однопартійцям голосувати за провладного кандидата. Він особисто розповсюджував агітаційні та інші матеріали, свідками чого були кандидат в Президенти України В.Боровик та народний депутат України А.Шевченко.

В свою чергу голова Варвинської районної ради (Партія Регіонів) В. Петренко звільняти керуючого справами не збирається. Мотивація – утримати М.Ляшенка на посаді.

З іншого боку у владних кабінетах Варвинської райдержадміністрації (і не тільки) панують панічні настрої зміни її керівництва. Теперішній голова Варвинської РДА П. Бакуменко перебуває "на лікарняному".

Не рахуючись з громадою Варвинщини, так звана "опозиція" запропонувала через своїх представників в області новому голові Чернігівської обласної державної адміністрації В.Івашку дві кандидатури на посаду голови Варвинської райдержадміністрації, які геть не сприймаються населенням. Від партії "УДАР" та від "Свободи" пропонується Є. Шкуліпа, якого проштовхують на цю посаду екс-керівники с-г підприємства "Дружба-Нова", (де він донедавна працював), для того, щоб держати руку на пульсі справ району, для захисту та відстоювання своїх інтересів. Осередки Варвинських організацій об'єднання "Свобода" та "Удару" від такого висування відхрещуються.

Від партії "Батьківщина" на посаду голови Варвинської райдержадміністрації пропонується В.Чаленко, який в цій установі працює нині. Цього кандидата на посаду голови РДА пропонує та підтримує вищезгаданий М.Ляшенко. Ціль цієї підтримки проста – не дати ходу ініційованій депутатами Варвинської районної ради кримінальній справі порушеній проти того ж таки М.Ляшенка по звинуваченню в корупції. Рядові члени партії "Батьківщина" у Варвинському районі про таке висування також нічого не знають.

Також повідомляється, що в разі, якщо призначення одного з цих кандидатів відбудеться, громадськість вимагатиме їх відставки, погрожуючи другим "варвамайданом". Близько двох десятків партійних та громадських організацій Варвинщини занепокоєні сепаратистськими діями по такому призначенню, в зв'язку з чим голові Чернігівської ОДА В.Івашку був направлений лист про недопущення подібних проявів.

Павло Світлий


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua