Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
діти   Алла Шлапак   бюджет   майданчики

Алла Шлапак продовжує свої ініціативи – маленькі печеряни і солом'янці отримали нові майданчики

Ирина Набожняк | 22.11.2012 17:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Лідер "Соціальної справедливості" Алла Шлапак відповідально виконує доручення киян й, не залежно від політичних процесів в країні, продовжує втілення своїх ініціатив та взятих зобов'язань.

Алла Шлапак продовжує свої ініціативи – маленькі печеряни і солом'янці отримали нові майданчики
Зокрема, нещодавно саме за підтримки Алли Шлапак у Печерському та Солом'янському районах столиці було облаштовано п'ять нових дитячих спортивно-ігрових комплексів, а ще за однією адресою було додано нові елементи.

Як відомо, Алла Шлапак розробила унікальну систему взаємодії з киянами, що дає можливість оперативно, без зайвої бюрократичної тяганини вирішувати нагальні питання столичних мешканців. Серед важливих її ініціатив, в рамках якої і відбулося оснащення дитмайданчиків, – це створення та постійне оновлення міського реєстру дитячих та спортивних площадок м.Києва.

"Наші діти повинні мати гідні умови для розвитку та дозвілля, в тому числі і на своїх подвір'ях. Проект, який я втілюю уже кілька років поспіль дає змогу не лише фіксувати інформацію, що надходить від киян, але і проводити моніторинг та аналіз, аби планомірно забезпечити ті чи інші необхідні заходи", – зазначає політик.

При цьому політик підкреслила, що в останні роки облаштування дитячих та спортивних майданчиків у Києві в основному відбувається за рахунок благодійників та з особистої ініціативи депутатів чи представників бізнесу, а бюджетних коштів на це, на жаль, не вистачає. "Ми всі бачимо, як в останні два роки розвивається інфраструктура міста – нові розв'язки, мости, станції метро, будівельні об'єкти тощо. Але при всьому цьому розмаїтті представники влади не повинні забувати про конкретних людей – і в першу чергу, про маленьких киян. Якщо з тієї чи іншої причини не вистачає коштів для дітей – обов'язок влади їх знаходити, значить потрібно переглядати пріоритети розподілу фінансових потоків, змінювати управлінську методику тощо. Тобто можливість завжди є, головне, щоб було і бажання її реалізувати", – вважає Алла Шлапак.

* За останній місяць за сприяння Алли Шлапак нові дитячі спортивно-ігрові комплекси встановили за такими адресами: вул.Пироговського,3, вул. Соловцова,3, бульв. Дружби Народів,11 та 21, бульв. М.Приймаченко,1/27, також додали нові елементи на вул. Лєскова,3-а.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua