Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Донецьке КВУ збирає рекомендації громади до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми"

donetsk_cvu | 9.07.2012 12:01

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" разом з "Фондом місцевої демократії" м.Харків в рамках роботи коаліції "Мережа підтримки реформ" напрацьовує рекомендації до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми".

Закон, що діє з 1991 року, застарів і робить проведення референдумів та громадських слухань фактично неможливим без згоди місцевої влади. Це абсолютно не відповідає демократичним стандартам.

У Донецьку та Харкові вже відбулися експертні опитування щодо рекомендацій до цього законопроекту. В липні також планується круглий стіл із представниками громадських організацій, політичних партій, місцевих ЗМІ та усіх небайдужих та зацікавлених громадян. Усі напрацьовані матеріали впродовж зустрічі будуть оброблені аналітиками КВУ та передані уповноваженим особам, які займаються доопрацюванням законопроекту.

Свої пропозиції та тези щодо удосконалення законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми" можна надсилати на e-mail: doo.cvu@gmail.com з поміткою у темі листа: "Рекомендації до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми"

Діяльність проводиться в рамках проекту "Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні", що здійснюється коаліцією громадських організацій "Мережа підтримки реформ" за підтримки Фонду Східна Європа.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua