Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Акцію "Захисти Зелену Зону" розпочато


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

14 червня 2012 року у Кіровограді розпочато безстрокову акцію протесту "Захисти Зелену Зону".

Акцію ''Захисти Зелену Зону'' розпочато
14 червня 2012 року у Кіровограді розпочато безстрокову акцію протесту "Захисти Зелену Зону".

Активістами коаліції громадських організацій були встановлені намети на вулиці Героїв Сталінграду, 22. Саме в цьому дворі планується звести церкву московського патріархату на місці футбольного поля та дитячого майданчика (зведених руками мешканців навколишніх будинків).

Мешканці звернулись до громадських активістів з проханням по допомогу. Окрім встановлення наметового містечка, вже готовий позов до суду на рішення міської ради.

"Ми маємо намір відстоювати право громади до переможного кінця. Адже влада і церква не запитали їхньої згоди і не бажають рахуватися з думкою людей. Наразі ми вже встановили наметове містечко. В планах в нас проведення дитячих ігор, зустрічей з відомими людьми, вечорів патріотичних пісень і подібних заходів. Юристи наших організацій вже підготували позов до суду, з метою оскаржити рішення міської ради про виділення даної земельної ділянки церкві.

Ми, як громадські активісти, розуміємо, що на першому місці мають стояти інтереси громади, а також здоров'я та дозвілля підростаючого покоління. Саме тому ми ухвалили рішення про проведення безстрокової акції протесту "Захисти Зелену Зону". Запрошуємо долучатись до нас громадські організації та просто небайдужих людей" – розповів заступник голови Комітету відновлення історичної справедливості (КВІС) Дмитро Сінченко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua