Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Київрадівська "опозиція" розпочала незаконну забудову біля школи (фото)

Ирина Набожняк | 22.03.2012 12:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Днями на вул.Панаса Мирного, 22 поблизу гімназії ім. Т.Г. Шевченка N109, невідомі огородили територію парканом, планують вирубати більше 20 дерев, за всіма ознаками на даній ділянці йде підготовка до початку нового будівництва. Про цю ситуацію повідомили мешканці сусідніх будинків, котрі звернулися до громадської приймальні лідера депутатської гру

Київрадівська ''опозиція'' розпочала незаконну забудову біля школи (фото)
"Мешканці обурені – на їхніх очах в самому серці Києва знову нахабно починається зведення хмарочоса. Найголовніше, що усі ці дії є повністю протизаконними – жодне будівництво не може бути розпочате у 50 м зоні поблизу навчальних закладів. Крім того, до даної забудови мають безпосереднє відношення представники так званої "опозиції" у Київраді, котрі дуже красиво з екранів телевізорів та шпальт газет заявляють про захист інтересів киян, а насправді свавільно їх обдурюють. Це є неприпустимим! І я вживатиму усіх заходів, відповідно до моїх повноважень, аби разом із печерянами захистити рідний Київ від чергової будівничої вакханалії", – наголосила Алла Шлапак.

Як пояснила Алла Шлапак, у 2009 році Київрада дала дозвіл лише на реконструкцію будівлі по вул.Панаса Мирного, 22. Однак, на сьогоднішній день з невідомих причин стара будівля знесена та йде активна підготовка до нового будівництва.

За словами депутата, про дану ситуацію вже повідомлено керівництву міста, на місце виїхали представники адміністративних служб, аби вжити невідкладних заходів з недопущення порушення інтересів киян.

"Як депутат Київради я готую відповідний проект рішення, котрий унеможливить зведення чергового кам'яного монстра там, де це є неприпустимим згідно законодавчих норм. Сьогодні юристи моєї громадської приймальні організовують збір підписів мешканців, а тому я прошу кожного проявити активність та небайдужість, і разом захистити рідне місто від нахабних зазіхань тих, хто намагається вгамувати власний бізнесовий апетит за рахунок жителів столиці. А найближче пленарне засідання Київради наочно продемонструє, хто із депутатів є істинним захисником киян", – зазначила Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua