Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Алла Шлапак: Обов'язок влади – забезпечити безпеку киян під час ЄВРО-2012

Ирина Набожняк | 16.03.2012 10:48

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

У столиці мають бути створенні спеціальні патрулі, котрі забезпечуватимуть громадський порядок, безпеку та дотримання санітарних норм у м.Києві під час ЄВРО-2012. Про це йдеться в заяві депутатської групи "Соціальна справедливість" у Київській міській раді, озвученій сьогодні під час пленарного засідання лідером групи Аллою Шлапак.

Як йдеться в заяві, члени депутатської групи "Соціальна справедливість" у повній мірі усвідомлюють відповідальність, покладену на м.Київ як столицю України, що є однією із приймаючих сторін Чемпіонату Європи з футболу, і необхідність гідно представити державу на міжнародному рівні, враховуючи, що за попередніми підрахунками у столиці очікується не менше 800 тис. гостей з різних країн світу.

Разом із тим вони переконані, що за будь-яких умов пріоритетом для київської влади повинні залишатися інтереси самих киян.

"Керуючись депутатським обов'язком та принципами соціальної відповідальності перед киянами, ми вимагаємо створення у найкоротші терміни спеціальної тимчасової комісії, до складу якої мають увійти представники правоохоронних органів, закладів охорони здоров'я, житлово-комунального господарства та інших підрозділів виконавчої влади", – йдеться в заяві "Соціальної справедливості".

За словами лідера групи Алли Шлапак, в результаті роботи такої комісії мають бути створені патрулі, котрі забезпечуватимуть громадський порядок, безпеку та дотримання санітарних норм у столиці.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua