Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Акція Зарваницької громадської ініціативи "Слава Героям" охопила більшість шкіл Сихівського району Львова

jurko | 26.02.2012 11:00

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
8

У рік 70-ліття створення Української Повстанської Армії школами Львова продовжує крокувати акція "Слава Героям" Зарваницької громадської ініціативи.

Акція Зарваницької громадської ініціативи ''Слава Героям'' охопила більшість шкіл Сихівського району Львова
У рік 70-ліття створення Української Повстанської Армії школами Львова продовжує крокувати акція "Слава Героям" Зарваницької громадської ініціативи.

16 лютого 2012 року виставка Центру досліджень визвольного руху "УПА. Історія нескорених" була презентована середнім загальноосвітнім навчальним закладам Сихівського району Львова. В актовому залі середньої школи N84 зібралися учні 10 -х класів та вчителі одинадцяти сихівських шкіл.

Про діяльність Зарваницької ініціативи, спрямовану на підвищення громадської активності українців, видання Центру досліджень визвольного руху, героїчну боротьбу ОУН і УПА за Українську самостійну соборну державу учням та викладачам розповіли представники Зарваницької ініціативи Юрко Антоняк та голова Сихівського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів Юліан Кохан, історик та публіцист Юлій Хвещук, заступник начальника Сихівського районного відділу освіти Ірина Марець.

Основною метою презентацій є поширення української історичної правди серед дітей та молоді, надання учням та вчителям відповідних навчально-методичних матеріалів, спростування антиукраїнських історичних міфів про ОУН і УПА. Постійна увага аудиторії, зацікавленість слухачів, численні запитання до учасників презентацій засвідчили потрібність і актуальність акції. Всього за даними районного відділу освіти презентації виставки пройшли вже у 16 навчальних закладах Сихівського району. Виставки стануть предметом постійної експозиції кабінетів історії та шкільних музеїв, відповіддю патріотичної громадськості на спроби Кремля втягнути Україну в лабети "Русского міра", викреслити з шкільних та вузівських підручників найбільш героїчні сторінки української історії.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua