Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Алла Шлапак: Той, хто "з'їв" дитячі обіди має понести справедливе покарання

Ирина Набожняк | 13.02.2012 12:23

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Голова Постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики Алла Шлапак закликає громадськість та владу взяти під пильний контроль усі резонансні справи, які зачіпають інтереси дітей.

Про це вона зазначила, коментуючи порушення Прокуратурою 6 кримінальних справ за фактом незаконного використання коштів, що призначалися на харчування дітей у київських школах та дитсадках.

"Я дуже сподіваюся на об'єктивне та оперативне розслідування у цих справах. Маю надію, що винуватців не будуть покривати високопоставлені чиновники, адже наживатися на дітях – найбільш ганебне злодійство", – зазначила Алла Шлапак.

Політик закликала громадськість та представників влади взяти під особливий контроль доведення даної справи до правосуддя.

"Враховуючи реальний стан української судової системи, існує загроза, що ці резонансні справи, як і багато інших, не будуть до кінця розкриті, або, що злочинці не понесуть належного справедливого покарання. Тому я як депутат беру розслідування цих справ під особистий контроль і закликаю керівництво міста та представників вищої державної влади зробити те ж саме. Крім того, прошу і громадськість не залишатися осторонь, а активно долучатися до захисту інтересів наших маленьких співвітчизників", – наголосила Алла Шлапак.

При цьому Голова Комісії зазначила, що у місті досі невирішеним залишається питання з відновленням практики "другого сніданку" для усіх школярів, не залежно від їхньої соціальної категорії.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua