Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Поговорили...


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

6 лютого 2012 року, у Новоархангельську відбулася зустріч власників земельних паїв з представниками влади. Цікаво, що влада не полінувалася обдзвонити кожного!, і особисто запросити на зустріч, пообіцявши, що мова торкатиметься найболючіших питань для селян.

Поговорили...
6 лютого 2012 року, у Новоархангельську відбулася зустріч власників земельних паїв з представниками влади. Цікаво, що влада не полінувалася обдзвонити кожного!, і особисто запросити на зустріч, пообіцявши, що мова торкатиметься найболючіших питань для селян.

Не зважаючи на лютий мороз люди, більшість з яких вже у поважному віці, прийшли на збори. Те, що їх там чекало шокувало відразу, ще до початку владних балачок. Приміщення, що опалювалось "буржуйкою" та заклеєні целофаном вікна, не налаштовували на дружню бесіду. Та коли на сцені з'явився представник від влади і зачитав порядок денний, в якому не було жодного з обіцяним селянам до обговорення питань, а першим пунктом стояв годинний концерт, обуренню селян взагалі не було меж.

Після концерту, владні чини почали свої промови. В тих промовах селяни не чули нічого, що могло б вирішити їх буденні проблеми, не було там і слів про проблеми з озиминою...Натомість були передвиборчі обіцянки кращої долі, асфальтованих доріг, світла, води і т.п. А найголовнішим пунктом виступу чиновників, була презентація програми "Центральний регіон – 2015", правда не зрозуміло, що з того селянам?

Останнім пунктом програми стало привселюдне поливання брудом колишнього Прем'єра Тимошенко, але влада попередила, що це не контрагітація, а просто інформація до роздумів...Під час цієї промови, люди не витримали і почали виходити з зали, обурюючись поведінці чиновників. Та найсмішніше те, що виступаючий продовжував свою гнівну тираду на адресу Тимошенко і тоді, коли майже нікого в залі не лишилось.

Ситуацію прокоментував голова Новоархангельської районної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергій Крижанівський: "Ми, як і решта мешканців Новоархангельська обурені поведінкою влади. Звичайно нас не здивувало, що вони не виконали обіцяного, але ж так брутально повестись з літніми людьми, примусити кілька годин сидіти в холодному приміщенні і слухати передвиборчі брехні – це вже занадто. Невже влада не розуміє, що всі їх "Центральні регіони" вже остогиділи простим людям. Для чого, наприклад, класти новий асфальт поверх старого, а не покласти його там, де того асфальту люди не бачили і досі місять багнюку?? Чи навіщо ці розмови про загальну електрифікацію, якщо немає ліхтарів навіть на перехрестях?? Ми, звичайно, розуміємо, що ці питання завжди підіймають перед виборами, щоб побільше грошей покласти в свою кишеню. Також, від селян я чув, що болісним питанням є те, що влада обіцяла створити підприємство на якому будуть розводити корів, свиней, кіз, овець, рибу і птахів – так званий кластер. Говорили, навіть, що це питання на контролі президента, люди сподівалися на нові робочі місця, та знову ж таки, не так сталося, як гадалося. Влада в чергове продемонструвала, що проблеми людей їй не цікаві і вирішувати їх вона не збирається"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua