Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/local/4eb1a89f886b3/

"Слава Героям!" День листопадового чину у школі імені В'ячеслава Чорновола.

jurko | 2.11.2011 22:31

1 листопада 2011 року, в День листопадового чину у львівській Спеціалізованій середній школі N46 імені В'ячеслава Чорновола відбулася презентація виставки "УПА. Історія нескорених", яку з нагоди свята подарував школі громадський рух "Зарваницька громадська ініціатива"

''Слава Героям!'' День листопадового чину у школі імені В'ячеслава Чорновола.
1 листопада 2011 року, в День листопадового чину у львівській Спеціалізованій середній школі N46 імені В'ячеслава Чорновола відбулася презентація виставки "УПА. Історія нескорених", яку з нагоди свята подарував школі громадський рух "Зарваницька громадська ініціатива" спільно із Центром дослідження визвольного руху в рамках акції "Слава героям".

Виставку та однойменну електронну презентацію представили активісти Зарваницької громадської ініціативи Юрко Антоняк, депутат Львівської обласної ради Олесь Старовойт та науковий співробітник ЦДВР Василь Стефанів, який розповів присутнім про виставку і славний бойовий шлях УПА, її визначних діячів, відповів на питання присутніх.

Учні з великим зацікавленням сприйняли розповідь і матеріали виставки, а директор Роман Балаш подякував за надані матеріали і запевнив, що педагоги обов'язково активно використовуватимуть їх у навчально-виховному процесі.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua