Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Круглий стіл Комітету опору диктатурі Львівщини "Освіта. Проблеми і перспективи їх вирішення"

jurko | 17.10.2011 17:06

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
4

12 жовтня 2011 року у Львові на вул. Коперніка, 42 в приміщенні Львівського міського Будинку вчителя відбулося засідання Круглого столу: "Освіта. Проблеми і перспективи їх вирішення", організованого Комітетом опору диктатурі Львівщини.

Круглий стіл Комітету опору диктатурі Львівщини ''Освіта. Проблеми і перспективи їх вирішення''
12 жовтня 2011 року у Львові на вул. Коперніка, 42 в приміщенні Львівського міського Будинку вчителя відбулося засідання Круглого столу: "Освіта. Проблеми і перспективи їх вирішення", організованого Комітетом опору диктатурі Львівщини.

Круглий стіл зібрав докупи працівників освіти, представників політичних партій та громадських організацій – учасників КОД, активістів Конфедерації вільних профспілок Львіщини, ГР "Відсіч", журналістів. На жаль, на запрошення організаторів не відгукнулися директори шкіл, представники органів управління освітою міста і області, функціонери "офіційної" освітянської профспілки.

З рефератом щодо проблем освіти місцевого рівня (фінансування, реорганізація) виступив Андрій Соколов, голова Конфедерації вільних профспілок Львівщини. Він наголосив на тому, що вкрай необхідна реформа управління освітою міста через поспіх і некомпетентні рішення міської влади проведена з грубими порушеннями чинного законодавства, без попереднього обговорення в освітянському середовищі, громадських слухань.

Після обговорення, у якому, зокрема, взяли участь координатор КООД львівщини Андрій Мисик, вчитель СШ N42 Наталія Бабич, вчитель НВК "Школа-ліцей "Оріяна" Надія Танасійчук, голова ВПОН м. Львова Ігор Шлапак, депутат Львівської міської ради, голова ЛМО НРУ Володимир Веремчук, керівник секрктаріату ЛОО УРП "Собор" Ганна Папірник, голова виконкому ЛОО ПП "Удар" Іван Горон, представник ГР "Відсіч" Оля Сало, учасники круглого столу вирішили звернутися до Комітету опору диктатурі з пропозиціями:

Провести семінар з питань освіти за технологією самоврядних динамічних мереж. Депутатам Львівської міської ради під політичних партій – учасників КОД ініціювати та добитися проведення загальноміських громадських слухань з питань реорганізації системи управління освітою міста та фінансування закладів освіти. Провести в листопаді 2011 р. конференцію працівників освіти.

Модератор Круглого столу,

представник Зарваницької громадської ініціативи Юрко Антоняк

Публікації з теми:

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?likvidatsiya_rayviddiliv_osviti__fundamentalno_pravilna__profspilka&objectId=1238424

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?direktori_lvivskih_shkil__tse_klan__z_kruglogo_stolu_kod&objectId=1238417


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua