Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
нові медіа   освіта   мережа активістів-правозахисників

Відбувся Другий Семінар "Використання нових медіа та мережі активістів-правозахисників для організації дій на захист прав людини"

Ярослав Мінкін | 12.10.2011 00:55

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

В рамках проекту "Соціальна мережа активістів-правозахисників", який координує Правозахисний центр "Поступ" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в Чернігові пройшов Другий семінар "Використання нових медіа та мережі активістів-правозахисників для організації дій на захист прав людини".

Відбувся Другий Семінар ''Використання нових медіа та мережі активістів-правозахисників для організації дій на захист прав людини''
В рамках проекту "Соціальна мережа активістів-правозахисників", який координує Правозахисний центр "Поступ" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в Чернігові пройшов Другий семінар "Використання нових медіа та мережі активістів-правозахисників для організації дій на захист прав людини".

Семінар мав насичену програму. Тренерами заходу виступили Віталій Мороз (керівник програми нових медіа МГО "Інтерньюз-Україна") та Олександра Дворецька (координаторка проекту, Правозахисний центр "Поступ"). Упродовж трьох днів активісти з різних куточків України вивчали можливості нових медіа та їх використання у правозахисній та громадській діяльності.

Учасники Семінару дізналися про можливості сучасних соціальних мереж: Twitter, Facebook, Storify, Соціальну мережу активістів-правозахисників та інших ресурсів, поговорили про можливості ресурсів google. Молодих правозахисників навчили презентувати себе та свою організацію в мережі, оптимізувати час при використанні Інтернету, а також результативно шукати необхідну інформацію.

Цікавими були обговорення організації колективних дій та солідарних кампаній за допомогою нових медіа, що допомагають знаходити прихильників у різних регіонах держави та за її межами.

Окрім цього учасники Семінару попрацювали зі спеціалізованою Мережею активістів-правозахисників, дізналися про її можливості з організації дій на захист прав людини та обговорили питання щодо її ефективного використання та популяризації.

Не обійшовся Семінар і без відвідування вулиць чарівного нічного Чернігова та неформального спілкування після занять.

Учасники висловили бажання і далі поглиблювати свої знання у сфері захисту прав людини та підтримувати Кампанії, що ініціюються правозахисниками.

Вітаємо нових випускників Програми!

Фотозвіт із семінару:

http://postup.lg.ua/gallery/drugiy-seminar-%3C%3Cvikoristannya-novih-media-ta-merezhi-aktivistiv-pravozahisnikiv-dlya

Джерело:

http://hr-activists.net/news/p-dsumki-drugogo-sem-naru-nov-med-ta-merezha-hr-activistsnet-na-zakhist-prav-lyudini


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua