Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

До уваги представників тих шкіл Луганської області, які мають свої веб-сайти!


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує завучів із навчально-виховної роботи або інших представників адміністрації школи, які координують роботу із функціонування шкільної веб-сторінки, до участі в одноденному семінарі "Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту".

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує завучів із навчально-виховної роботи або інших представників адміністрації школи, які координують роботу із функціонування шкільної веб-сторінки, до участі в одноденному семінарі "Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту".

Місце проведення – Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Орієнтовне дата – 18 жовтня 2011 р.

Семінар проводиться з метою ознайомити представників адміністрації шкіл Луганської області із досвідом функціонування розділів для партнерів та благодійників на веб-сайтах шкіл США; ініціювати практику використання шкільних веб-сайтів задля залучення додаткових ресурсів.

Семінар надасть учасникам можливість:

- дізнатися про основні напрямки використання мережі Інтернет у фандрейзинговій діяльності шкіл США;

- відвідати веб-сторінки шкіл США та ознайомитися із їх структурою та дизайном, змістовим наповненням розділів для благодійників;

- обговорити успіхи та проблеми застосування в українських реаліях досвіду шкіл США із використання Інтернет для залучення додаткових ресурсів;

- проаналізувати Інтернет-сторінку своєї школи з точки зору користувача-потенційного благодійника;

- розробити для свого шкільного веб-сайту проект розділу для благодійників.

Кожен учасник семінару отримає посібник "Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи". За результатами семінару серед учасників буде організовано обласний Інтернет-конкурс "Краща розробка розділу для шкільного благодійника".

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити реєстраційну анкету-заявку та надіслати її до 01 жовтня 2011 року на електронну адресу windowLUGschool@gmail.com або поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005. В електронному вигляді анкету-заявку можна скачати за посиланням http://totalaction.org.ua/content/do-uvahy-predstavnykiv-tykh-shkil-luhanskoji-oblasti-jaki-majut-svoji-veb-sajty

Організатори забезпечують харчуванням (кава-брейк) під час заходу та роздатковими навчальними матеріалами, а також відшкодовують витрати на проїзд тих учасників, що представляють школи не обласного центру.

Семінар є частиною проекту "Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи", який здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Контакти: менеджер проекту Олександра Хандрамай, тел. 050 88 55 890, керівник проекту Оксана Дрєпіна, тел. 050 923 41 17.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua