Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Працівники апарату Президента знахабніли!

Бовикін Сергій | 21.08.2011 12:03

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Нам в Костополі, що писати листом, що відправити на електронну скриньку це все однаково! Тому що як те не дійде так і інше! Це пов'язано з тим, що Листи відкривають – це я писав.

А електронні відправлення не дійдуть тому що Протокол передачі блокують працівники СБУ!!!


Працівники апарату Президента знахабніли!
Я НАПИСАВ ПРЕЗИДЕНТУ СКАРГУ НА КОСТОПІЛЬСЬКУ МАФІЮ ЯКУ КРИШУЄ КОНГЛОМЕРАТ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ. ВІДПРАВИВ ЇЇ У ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ НА ЯКУ НАДСИЛАЮТЬ ЗАПИТИ ПРО ПУЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ. Раніше в такому випадку вони перенаправляли їх до СБУ чи інших органів! А тепер просто відписались що Президент дуже зайнятий, щоб розглядати мою скаргу! І тому пропонують направити по пошті листом!

І тут головна загвіздка! З моменту коли Литвин працював у Кучми Головою Адміністрації він створив умову при яких почали всі листівки відкривати та фальшувати відповіді. Тому з Костополя листи не надходять!

Є правда поштова скринька! Але працівник О. Хорольський пише, що тільки у письмовій формі можна подати скаргу!

Ну де в чому він правий! Нам в Костополі, що писати листом, що відправити на електронну скриньку це все однаково! Тому що як те не дійде так і інше! Це пов'язано з тим, що Листи відкривають – це я писав.

А електронні відправлення не дійдуть тому що Протокол передачі блокують працівники СБУ!!! І для цього в місті є відокремлений підрозділ, що зветься "Техносервіс". В цьому злочинному колі приймають участь судді району, міліція, прокуратура, багатії, криміналітет!

ЧИ МОЖЛИВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ" У ВИГЛЯДІ СПОСОБУ ПОДАТИ СВОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА?

ЗВІСНО ТАК!

Але не всі це розуміють, особливо якщо потрібно відкривати кримінальні справи проти цілої зграї вбивць та ґвалтівників, казнокрадів та корупції, які сидять на державних посадах та мають забезпечити перемоги на виборах!

Підтвердження:


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua