Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто розсекретить генплани міст Полтавщини?


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

В середу, 15-го червня, о 12-й годині в конференц-залі готелю "Палаццо" експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

В середу, 15-го червня, о 12-й годині в конференц-залі готелю "Палаццо" експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

Згідно з даними моніторингового дослідження доступності для громадян генеральних планів міст України, жодне зі 196 охоплених моніторингом міст не надає для ознайомлення якісну та повноцінну копію генерального плану або його картографічної складової, що суперечить чинному законодавству.

Про стан цієї ситуації на Полтавщині в середу розкажуть експерти Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ), які протягом двох років проводили згадане дослідження. В ході обговорення планується знайти можливості вирішення проблеми спільними зусиллями місцевої влади та громадськості.

Зокрема, на зустрічі будуть представлені результати моніторингу доступності генпланів міст Полтава, Комсомольськ, Кременчук, Лубни й Миргород.

* * *

Генеральний план населеного пункту – це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки. Відповідно до Конституції України, органи місцевого самоврядування представляють відповідну територіальну громаду, а відтак мають здійснюють свої функції від її імені та виключно в її інтересах.

* * *

Захід відбуватиметься в рамках проекту "Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції", який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного Фонду "Відродження".

Мета проекту: стимулювати центральні органи державної влади й органи місцевого самоврядування розробити та впровадити в життя процедуру зняття обмежувальних грифів із генпланів українських міст за активної участі громадськості та з урахуванням громадських інтересів.

Захід відбудеться:

15 червня 2011 року

о 12:00

в конференц-залі готелю "Палаццо", вул. Гоголя, 33 (зупинка транспорту "Леніна" або "Луначарського")

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

Володимир Щербаченко

тел. 067 640 94 40

e-mail: planmista@gmail.com

www.totalaction.org.ua

Запрошуються всі зацікавлені


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua