Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
РІНЕ   ГЕНПЛАН   РІВНЕНЩИНА   ДСК   ДСП   ТАЄМНО

Хто розсекретить генплани міст Рівненщини?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У вівторок, 24-го травня, о 13 годині в конференц-залі Будинку вчених експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

У вівторок, 24-го травня, о 13 годині в конференц-залі Будинку вчених експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

Згідно з даними моніторингового дослідження доступності для громадян генеральних планів міст України, жодне зі 196 охоплених моніторингом міст не запропонувало для ознайомлення якісну та повноцінну копію генерального плану або його картографічної складової, що суперечить чинному законодавству.

Про стан цієї ситуації на Рівненщині у вівторок розкажуть експерти Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ), які протягом двох років проводили згадане дослідження. В ході обговорення планується знайти можливості вирішення проблеми спільними зусиллями місцевої влади та громадськості.\

Зокрема, на зустрічі будуть представлені результати моніторингу доступності генпланів міст Рівне, Костопіль, Дубно, Кузнецовськ та Сарни.

* * *

Генеральний план населеного пункту – це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки. Відповідно до Конституції України, органи місцевого самоврядування представляють відповідну територіальну громаду, а відтак мають здійснюють свої функції від її імені та виключно в її інтересах.

* * *

Захід відбуватиметься в рамках проекту "Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції", який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного Фонду "Відродження".

В Рівному подія відбуватиметься за підтримки Рівненського представництва Громадянська мережа ОПОРА.

Мета проекту: стимулювати центральні органи державної влади й органи місцевого самоврядування розробити та впровадити в життя процедуру зняття обмежувальних грифів із генпланів українських міст за активної участі громадськості та з урахуванням громадських інтересів.

Захід відбудеться:

24 травня 2011 року

в конференц-залі будинку вчених на вул. С. Петлюри, 17.

Початок заходу о 13.00

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив Громадянська мережа ОПОРА

Володимир Щербаченко Андрій Токарський

067 640 94 40 тел. 067 9131505

planmista@gmail.com 063 617 96 93

www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua