Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто розсекретить генплани міст Житомирщини?


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

У вівторок, 26-го квітня, о 10:00 у Прес-клубі реформ на Майдані С.Корольова, 12, 2-й поверх, експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

У вівторок, 26-го квітня, о 10:00 у Прес-клубі реформ на Майдані С.Корольова, 12, 2-й поверх, експерти з питань містобудування, представники місцевої влади та громадськості шукатимуть відповідь на це питання.

Згідно з даними моніторингового дослідження доступності для громадян генеральних планів міст України, жодне зі 196 охоплених моніторингом міст не запропонувало для ознайомлення якісну та повноцінну копію генерального плану або його картографічної складової, що суперечить чинному законодавству.

Про стан цієї ситуації на Житомирщині у вівторок розкажуть експерти Східноукраїнського центру громадянських ініціатив (СЦГІ), які протягом двох років проводили згадане дослідження. В ході засідання прес-клубу планується обговорення можливості вирішення проблеми спільними зусиллями місцевої влади та громадськості.

* * *

Генеральний план населеного пункту – це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки. Відповідно до Конституції України, органи місцевого самоврядування представляють відповідну територіальну громаду, а відтак мають здійснюють свої функції від її імені та виключно в її інтересах.

* * *

Захід відбуватиметься в рамках проекту "Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції", який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного Фонду "Відродження".

Презентація в Житомирі відбулася за підтримки громадської організації "Дозор".

Мета проекту: стимулювати центральні органи державної влади й органи місцевого самоврядування розробити та впровадити в життя процедуру зняття обмежувальних грифів із генпланів українських міст за активної участі громадськості та з урахуванням громадських інтересів.

Захід відбудеться:

26 квітня 2011 року

о 10:00

у Прес-клубі реформ на Майдані С.Корольова, 12, 2-й поверх

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

Володимир Щербаченко

тел. 067 640 94 40

e-mail: planmista@gmail.com

www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua