Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Міська рада готує чергову імітацію консультацій із громадськістю по проблемам лісопарку в районі "Гострої Могили"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як повідомляє офіційне видання Луганської міської ради – газета "Жизнь Луганска" від 23 березня 2011 року найближчим часом за ініціативи міського голови планується проведення трьох загальноміських громадських слухань.

Як повідомляє офіційне видання Луганської міської ради – газета "Жизнь Луганска" від 23 березня 2011 року найближчим часом за ініціативи міського голови планується проведення трьох загальноміських громадських слухань.

26.03.2011р. об 11:00 за аресою м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14 (велика зала засідань міськвиконкому) відбудуться громадські слухання щодо порушення питання та внесення пропозиції щодо розміщення парку на базі лісового масиву "Гостра Могила" та розміщення паркінгу в районі Глибокого яру (вул. Магнітогорська).

09.04.2011 р. за аресю м. Луганськ, вул. Брестська, 1 (дитячий садок N50) відбудуться громадські слухання щодо порушення питання та внесення пропозиції щодо розміщення санітарно-захисної зони в районі між Приватним акціонерним товариством "Луганське спеціалізоване протипожежної автоматики і охоронної сигналізації "Спецавтоматика" та житловими будинками.

16.04.2011 р. об 11:00 за аресю м. Луганськ, вул. Славʼянська, 1 (ЗОШ N5) відбудуться громадські слухання щодо порушення питання та внесення пропозиції щодо реконструкції житлового фонду, що розташований за адресою Городок Щорса.

Оголошення про проведення перших слухань опубліковано за три дні до їх проведення маленьким шрифтом на одній із останніх сторінок газети "Жизнь Луганска". Активні учасники погоджувальної комісії із врегулювання спірних питань у проекті Генерального плану Луганська не поінформовані про проведення слухань.

"Те як міська рада організовує обговорення питань неврегульованих під час ухвалення Генерального плану показує, що ані міський голова ані чиновники міської ради вперто не хочуть чути громаду. Міська рада інформує луганчан про свої плани обговорити знищення лісопарку на базі лісового масиву "Гостра Могила" в такий спосіб аби якнайменше луганчан дізналися про тематичні громадські слухання. Очевидно, що і метою цього заходу є легітимізація знищення частини лісопарку, а не обговорення із луганчанами того як вони хочуть бачить лісовий масив у майбутньому", – коментує організацію громадських слухань голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua