Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
генплан   прийнятий   ухвалений   луганськ

ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ПРОПОНУЮТЬ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ НАКЛАСТИ ВЕТО НА РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО УХВАЛЕННЯ ГЕНПЛАНУ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Вчора, 25 січня 2011 року, з 15 до 17 години відбулася зустріч луганського міського голови Сергія Кравченка, секретаря міської ради Олександра Філіпського, головного архітектора міста Вʼячеслава Женеску з членами Погоджувальної комісії з обговорення зауважень (пропозицій) до проекту Генерального плану міста.

Вчора, 25 січня 2011 року, з 15 до 17 години відбулася зустріч луганського міського голови Сергія Кравченка, секретаря міської ради Олександра Філіпського, головного архітектора міста Вʼячеслава Женеску з членами Погоджувальної комісії з обговорення зауважень (пропозицій) до проекту Генерального плану міста. Причиною зустрічі стала негативна реакція громадськості на вчорашнє незаконне рішення Луганської міської ради, яким було ухвалено Генеральний план міста без врахування думки Погоджувальної комісії. Нагадаємо, що зранку 25 січня після ухвалення рішення міської ради члени Погоджувальної комісії залишили сесію із вигуками: "Злочинці!" та "Ганьба!".

В ході вечірньої зустрічі із міським головою члени Погоджувальної комісії та чиновники обмінялися думками навколо ситуації, що склалася.

Представники Погоджувальної комісії висловили чотири пункти, врегулювання яких вони домагаються від міської ради:

1. Дотримання законних процедур ухвалення Генерального плану у відповідності до ст. 30-5 ЗУ "Про планування та забудову територій" тобто ухвалення Генплану на основі рішень Погоджувальної комісії без їх ревізії на сесії міської ради.

2. Виключення із Генерального плану Луганська земель лісопарку в районі урочища "Гостра Могила" як таких, що належать державному лісовому господарству, а не місту.

3. Інформування мешканців районів реконструкції (зокрема містечка Щорса) про соціальні і економічні наслідки реконструкції відповідно до п.4 "Проект розміщення першої черги будівництва" Державних будівельних норм ДБН Б.1-3-97.

4. Врегулювання питання щодо заміни промислової зони у Малій Вергунці на зону озеленення (парк) або встановлення санітарної зони між заводом "Спецавтоматика" та будинками мешканців.

Міський голова запропонував врахувати всі висловлені членами Погоджувальної комісії зауваження, але зробити це згодом під час ухвалення детальних планів територій. На думку ж членів Погоджувальної комісії всі спірні питання мають бути врегульовані вже зараз при ухваленні Генплану, оскільки саме він є основним містобудівним документом.

"Ми запропонували міському голові дуже простий і законний спосіб вирішення проблеми. Згідно ст.59 ЗУ "Про місцеве самоврядування" міський голова може накласти вето на вчорашнє рішення міської ради. Після цього питання буде розглянуте повторно і ухвалено із врахуванням громадської думки. Це звільнить всіх нас від тривалих судових розглядів та продемонструє добру волю громадськості і міського голови до діалогу", – коментує результати зустрічі голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

Зустріч завершилася рішенням міського голови обдумати висловлені пропозиції громадськості та повідомити про своє рішення протягом трьох найближчих діб.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, б. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374, (067) 6409440

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-сторінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua