Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
МИТИНГ   ЛУГАНСК

Луганчани хочуть захистити своє місто від депутатів. Янукович просто забовʼязаний накласти вето на закон "Про регулювання містобудівної документації"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

18 січня 2011 року о 13:00 біля будівлі Луганської Обласної Державної Адміністрації громадські активісти проведуть акцію з передачею звернення Віктору Януковичу. Єдиною вимогою активістів є накладання президентського вето на закон "Про регулювання містобудівної документації", прийнятий Верховною Радою 13 січня 2011 року.

Луганчани хочуть захистити своє місто від депутатів. Янукович просто забовʼязаний накласти вето на закон ''Про регулювання містобудівної документації''
18 січня 2011 року о 13:00 біля будівлі Луганської Обласної Державної Адміністрації громадські активісти проведуть акцію з передачею звернення Віктору Януковичу. Єдиною вимогою активістів є накладання президентського вето на закон "Про регулювання містобудівної документації", прийнятий Верховною Радою 13 січня 2011 року.

Організаторами акції виступили громадські організації Східноукраїнський центр громадських ініціатив та Правозахисний центр "Поступ".

Якщо Закон буде прийнято, то ні громадські слухання, ні архітектурні та екологічні експертизи не будуть грати ніякої ролі. На думку активістів, даний закон вигідний тільки великим забудовникам, тому що тепер вони зможуть вирубувати дерева, встановлювати загородження і навіть рити котловани без узгодження з людьми, істориками та екологами.

"Янукович просто зобов'язаний накласти вето на закон "Про регулювання містобудівної діяльності". Важливо розуміти: якщо він не зробить цього – незабаром ми не впізнаємо своє власне місто. Люди з тугими гаманцями вирішуватимуть все за нас, адже цим законом депутати у Верховній Раді відбирають наше право брати участь у обговоренні питань розвитку міста. А цього допустити не можна!", – коментує ситуацію Володимир Щербаченко, голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив.

Для довідки:

Вдосконалення дозвільної системи будівництва пропонується здійснювати за рахунок зменшення кількості дозвільних і погоджувальних процедур, скорочення часу їх проходження і переліку необхідних документів. Крім того, окремі види господарської діяльності здійснюватимуться без здобуття документа дозвільного характеру на основі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

ФАКТАЖ

ПРО протест тут http://www.svidomo.org/defend_article/1206 (акція проти закону – Свідомо)

http://kiev.pravda.com.ua/news/4d32cf4d40694/ акція проти закону

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=978522 – про закон тут

Погляди на нові закони

http://www.zakonoproekt.org.ua/kabmin-vyrishyv-povtoryty-traghediju-dnipropetrovsjka.aspx (детальний аналіз, погляд альтернативний офіційному, є детально про генплани та скасування процедури обговорення)

http://eu.prostir.ua/themes/rada/news.html (громадський погляд, МАМА – 86)

http://maidanua.org/static/news/2011/1295043188.html (громадський погляд на З-н, небагато)

http://www.svidomo.org/defend_article/1206 (акція проти закону – Свідомо)

http://www.dabk.kr.ua/index.php?action=novini12/nov_1.txt – агітаційна стаття Міністра Яцуби

http://dompoisk.com/index.php?p=news&id=28 ("Для остаточного введення законопроекту в дію після затвердження його Верховною Радою України та Президентом, додатково пропонується внести зміни до ста чотирьох статей двадцяти шести законів та до одного декрету Кабінету Міністрів.")

http://1tv.com.ua/uk/news/2011/01/14/3304 (схвальні коментарі архітекотрів)

http://www.rbc.ua/ukr/top/show/vr-uprostila-razreshitelnye-protsedury-v-stroitelstve-13012011190000 (свальні коментарі великого бізнесу)

http://service01.3bb.ru/viewtopic.php?id=1053 (змістовна дискусія на форумі про спрощення дозвільних процедур)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua