Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Собаки Павлова гавкають, караван мовчить

Олена Олійник | 7.11.2010 05:56

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

А геловін триває

Собаки Павлова гавкають, караван мовчить
Здорова були, Україно.

Вітаю Вас цього пріснозвісного дня. І погода відповідна – все, як у казці.

Ба навіть у чарівній. Я сьогодні почуваюсь десь на 30 років молодшою, і цілком слушно. Поштовхом до цього дивного відчуття стала наступна небуденна подія: у Києві запущено у тестовому режимі аж три нові станції метро у Голосіївському районі. І, яке щастя, це саме в моєму напрямі.

То ж ось: я і ще багато хто на цю подію якраз 30 років і чекали, адже метро на масиві Теремки мало бути (за совітським генпланом) до Олімпіади-80, якщо хтось чув про таку чудасію (тоді ще півмоскви повикидали подалі, щоб звільнити життєвий простір для закордонних багатеньких буратинів, а вони взяли та й не приїхали, як здебільшого і збірні їхніх країн). Але не будемо відволікатися.

Отже, відчуття того, що за ці роки нічого суттєво не змінилося, сьогодні є настільки гострим, що, як і казала, я почуваюся знову підлітком. От лише з цього приводу не радісно, навіть і не смішно – які вже тут приколи. Позаяк в унікальній нашій країні все так же ж беруть нові славетні рубежі саме до цієї дати. То в них набутий рефлекс, в цих жертв експерименту. Мабуть, воно є другою за масштабом звитягою до цього дня – після форсування Дніпра.

Ні, звісно, неймовірний президент та Микол Янавіч відкривати нові станції припхалися 5 числа. І правильно – вони що, коні, у вихідний працювати.

Отже, побудуємо Україну, трясця їхньої матері.

Я така вдячна їм за повернене дитинство, що аж сперла на їхню честь пару креативів на Дурдомі. Сама нічого не встигла, оскільки не звикла жодним чином готуватися до цього свята душі, на відміну від оцих:

До речі, вже цього року не годилося нам з Вами, Україно, забувати таке свято, як День Яйця. Хоч трішечки уваги чинний президент заслужив же ж...

В мене все. Далі самі вигуки.

Коментарі
А суки мріють про будку позакордонах і на смітниках.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua