Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Луганську розкажуть про висвітлення російсько-українських відносин у друкованих ЗМІ Воронезької та Луганської областей


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

У пʼятницю, 22 жовтня 2010 року, у Луганську відбудеться круглий стіл "Висвітлення російсько-українських відносин у друкованих ЗМІ Воронезької та Луганської областей".

У Луганську розкажуть про висвітлення російсько-українських відносин у друкованих ЗМІ Воронезької та Луганської областей
У пʼятницю, 22 жовтня 2010 року, у Луганську відбудеться круглий стіл "Висвітлення російсько-українських відносин у друкованих ЗМІ Воронезької та Луганської областей". Захід проводиться за результатами громадського моніторингу друкованих ЗМІ Воронезької та Луганської областей у 2009-2010 роках, який було здійснено спеціалістами Східноукраїнського центру громадських ініціатив (Луганськ, Україна) та Регіонального фонду "Центр захисту прав ЗМІ" (Вороніж, Російська Федерація).

До участі в заході запрошено представників ЗМІ, громадськості, органів державної влади та науковців Луганської та Воронезької областей.

Круглий стіл відбудеться на базі Луганського регіонального прес-центру "Укрінформ" в приміщенні Луганського національного педагогічного університету за адресою: вул. Оборонна, 2 (1-й корпус, 2 поверх, аудит. 1-238). Початок заходу о 10 годині 30 хвилин. Орієнтовна тривалість заходу – близько 2-х годин.

Круглий стіл відбудеться у рамках проекту "Транскордонний репортаж", що здійснюється за фінансової підтримки Фонда ПАУСІ та Національного фонду розвитку Демократії (NED).

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, буд. 2, кв. 14,

м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374,

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-стрінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua