Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/local/4cb6f1a353fff/

Луганські активісти, що протидіють незаконним забудовам, вимагають публічної зустрічі із міським головою Сергієм Кравченком

Олександра Хандрамай | 14.10.2010 15:03

Сьогодні, 14 жовтня 2010 року, представники ініціативних груп громадян, що протидіють незаконній забудові, передали колективний лист до міського голови Сергія Кравченка з проханням про проведення публічної зустрічі.

Сьогодні, 14 жовтня 2010 року, представники ініціативних груп громадян, що протидіють незаконній забудові, передали колективний лист до міського голови Сергія Кравченка з проханням про проведення публічної зустрічі. В листі активісти висловлюють занепокоєння ситуацією із незаконними будівництвами в Луганську, які створюють загрозу здоров'ю та добробуту луганчан та наполягають на обговоренні цієї ситуації із міським головою. Звернення до міського голови підписали представники шести ініціативних груп громадян ("2-Трамвайна", "вул. А. Ліньова", "16-лінія", "Сквер Памʼяті", "Захист громади", "Гостра Могила") та трьох об'єднань громадян (ОСН "Степовий", Східноукраїнський центр громадських ініціатив та Луганська археологічна спілка).

"Ми вкрай схвильовані ситуацією, що склалася в місті із розподілом земельних ресурсів громади, здійсненням будівництв, які суперечать численним містобудівним, санітарно-гігієнічним, протипожежним та іншим законодавчим нормам. Ми хочемо почути чітку позицію міського голови із цього питання та очікуємо від нього рішучих дій щодо виправлення ситуації", – коментує ініціативу із проведення зустрічі голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, буд. 2, кв. 14,

м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374,

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-стрінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua