Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
зустріч   перевесло   денисенко   сцгі   транскордонний репортаж

Луганчани дізналися про культурне життя українців Воронежчини


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Вчора, 21 вересня 2010 року, в м. Луганську, в Українсько-канадському центрі "Відродження" відбулася зустріч із Дмитром Денисенком, заступником голови Товариства українців Воронежчини "Перевесло", завідуючим відділом регіональних проектів Воронезької обласної газети "Комуна".

Луганчани дізналися про культурне життя українців Воронежчини
Вчора, 21 вересня 2010 року, в м. Луганську, в Українсько-канадському центрі "Відродження" відбулася зустріч із Дмитром Денисенком, заступником голови Товариства українців Воронежчини "Перевесло", завідуючим відділом регіональних проектів Воронезької обласної газети "Комуна". Організаторами заходу виступили Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) та Луганське обласне обʼєднання ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка. Участь у зустрічі "Культурне життя українців Воронежчини" взяли представники громадських організацій, ЗМІ, вчителі шкіл, викладачі ВНЗ м. Луганська та активні громадяни міста.

Дмитро Денисенко розповів про розвиток української культури на Воронежчині, зокрема, про діяльність музею "Дивногірʼя" у Лискинському районі та фестиваль слобожанської культури в Розсоші. Гість продемонстрував фото зроблені на місцевих фестивалях та концертах. Акцент було зроблено на тому, що розвиток української культури та мови на Воронежчині все ще знаходиться на досить високому рівні, хоча їх збереження відбувається завдяки ентузіазму місцевих жителів, при недостатній державній підтримці.

Учасниками заходу було відмічено, що майже не відбувається співпраця та спілкування між представниками громадськості Луганської та Воронезької областей, фактично відсутнє висвітлення проблем життя сусідніх областей у засобах масової інформації.

Сам же Дмитро Денисенко приїхав на Луганщину задля створення статті про діяльність організації "Молода гвардія", зокрема про її командира Івана Туркенича, що народився на Воронежчині. "Хочу написати статтю про нові факти з історії діяльності цієї підпільної організації, які або не відомі в Росії, або відомі лише вузькому колу істориків", – коментує мету поїздки воронезький журналіст, чий візит на Луганщину став можливий завдяки проекту "Транскордонний репортаж".

Проект "Транскордонний репортаж" здійснюється Східноукраїнським центром громадських ініціатив за сприяння Фундації ПАУСІ та Національного фонду підтримки демократії.

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

Володимир Щербаченко – керівник проекту "Транскордонний репортаж"

Тел. 067 6409440; e-mail: zahumanrights@gmail.com

www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua