Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На Київщині горів ліс

lilit | 10.08.2010 12:05

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Причиною пожежі стала недбалість відпочивальників. Свідки займання, що, на щастя, виявилися в лісі, зателефонували в пожежну частину.

На Київщині горів ліс
Пожежники оперативно повідомили лісників. Олександр Кулик, лісник Святошинського лісогосподарства м. Києва, особисто брав участь в гасінні пожежі.

"Згоріла лише трава, дерева врятовані. Дякувати Богу дізнались оперативно й оперативно впорались," – повідомляє Кулик редакції сайту громади селища Коцюбинське.

"Ми відразу закидали небезпечну ділянку піском та навкруги зробили рів для запобігання пожежі," – пояснює Сергій Колот, майстер Святошинського лісництва м. Києва.

Щоб обмежити площу пожежі, тракторист по периметру займища вирив рівПогода сприяла гасінню пожежі: вдень було не так спекотно, як у попередні дні, й увечері моросив дощ.Лісники повідомили, що вигоріло 5-6 соток трави. Якби свідки оперативно не повідомили пожежників, а ті в свою чергу не зреагували, то вогонь міг дістатись крон лісу.

Якщо б в лісі зайнялася "верховинна пожежа", то це становило б підвищену небезпеку, оскільки ліс у місці займання, поблизу річки Любка, хвойний. Такий тип лісів має властивість швидкого займання.

Лісник Олександр Кулик особисто звернувся до всіх коцюбинчан та гостей селища, щоб вони утримались від розпалювання багать та куріння цигарок у лісі. Нагадаємо, на минулому тижні в Коцюбинському оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки.

Сотні гектарів лісу в Україні вже вигоріли через недбальство відпочивальників та туристів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua