Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Практичний посібник "Право на доступ до інформації з питань містобудування" можна отримати безкоштовно у власному обласному центрі


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Східноукраїнський центр громадських ініціатив випустив книгу "Право на доступ до інформації з питань містобудування: практичний посібник". У посібнику розглянуто законодавчі та практичні аспекти реалізації права на інформацію щодо забудови територій у населених пунктах.

Практичний посібник ''Право на доступ до інформації з питань містобудування'' можна отримати безкоштовно у власному обласному центрі
Східноукраїнський центр громадських ініціатив випустив книгу "Право на доступ до інформації з питань містобудування: практичний посібник". У посібнику розглянуто законодавчі та практичні аспекти реалізації права на інформацію щодо забудови територій у населених пунктах. Посібник розрахований на широке коло читачів, яких цікавлять практичні аспекти захисту права на інформацію щодо забудови територій у населених пунктах: представників громадських організацій, членів органів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, працівників ЗМІ та представників інших форм об'єднань громадян, а також на депутатів місцевих рад та посадових осіб міських і районних виконавчих комітетів. Книга складається з розділів: "Право на інформацію: міжнародні та вітчизняні стандарти", "Забезпечення доступу громадськості до інформації при плануванні і забудові територій", "Порядок одержання офіційних даних щодо забудови територій", "Оскарження фактів порушення права на інформацію щодо забудови територій", "Окремі проблеми захисту прав громади у сфері містобудування".

Автор книги – Микола Мазур, кандидат юридичних наук, викладач Луганського державного університету внутрішніх справ.

Посібник вийшов у світ в рамках проекту "Локалізуючи демократію в Луганську", що реалізується за фінансової підтримки NED – Національного фонду в підтримку демократії (США).

Луганчани можуть безкоштовно отримати книгу в офісі Східноукраїнського центру громадських ініціатив за адресою 30-й квартал, буд. 2, кв. 14. Будь ласка, домовтесь про час вашого візиту до нас завчасно за телефоном (0642) 491374.

Мешканці інших міст зможуть безкоштовно отримати видання в ході громадських обговорень проблеми обмеженого доступу громадян до генеральних планів міст, які відбудуться у всіх обласних центрах у серпні – вересні 2010 року в рамках проекту "Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції", що реалізується за підтримки МФВ "Відродження". Якщо ви зацікавлені в отриманні друкованого варіанту книги у вашому обласному центрі, надішліть замовлення на e-mail: zahumanrights@gmail.com і ми поінформуємо вас про час і місце отримання книги.

Книгу також можна скачати в електронному вигляді з сайту СЦГІ (http://totalaction.org.ua/content/praktychnyj-posibnyk-pravo-na-dostup-do-informatsiji-z-pytan-mistobuduvannja-mozhna-otrymaty).

Контакти

З питань отримання книги в Луганську звертатись за телефоном до Олександри Хандрамай за телефоном (0642) 491374 (з 8:00 до 16:00 з понеділка по п'ятницю)

Східноукраїнський центр громадських ініціатив, сайт: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua