Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Київський суддя в кав'ярні розстріляв юнака і ледь не зґвалтував дівчину

ДОО БМ | 30.06.2010 10:01

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

В селі Бобриця на Черкащині суддя Дарницького суду Києва разом з дружиною влаштували дебош у кав'ярні, потім чоловік випустив обійму з "Макарова" у юнака і побив дівчину.
У ніч з 26 на 27 червня суддя Дарницького суду міста Києва Євген Вовк разом з дружиною влаштували дебош у кав'ярні в селі Бобриця Канівського району на Черкащині.


Київський суддя в кав'ярні розстріляв юнака і ледь не зґвалтував дівчину
Як пише громадський сайт міста Канева, суддя і його дружина вели себе вкрай зухвало і були у стані сильного алкогольного сп'яніння. Дружина судді голосно хвалилася, що у неї є бойовий пістолет і їй "на все плювати".

Потім сам суддя причепився до іншого відвідувача, молодого чоловіка Олександра, і запропонував йому "вийти з кафе поговорити". На вулиці Вовк з криком "А мені п...уй, що ти здоровий!" випустив у нього всю обійму з пістолета Макарова.

Після цього, за словами очевидців, суддя почав жорстоко бити знайому Олександра, яка почула постріли і вибігла на двір. Вовк зірвав з неї одяг і нижню білизну і нібито спробував зґвалтувати. Хлопець в цей час лежав непритомний.

За даними журналістів, на прохання викликати юнакові "швидку" суддя відповів, що він "довічно недоторканний". Утім, потім він все ж таки викликав лікарів.

Олександра доставили до реанімації, де він і перебуває зараз в украй важкому стані. Одну кулю витягти з тіла так і не змогли. Решта 4 пройшли на виліт.

Розслідувати справу до Бобриці приїжджали співробітники міліції Канівської, Черкаської, а потім і Київської міліції. На думку канівських репортерів, справу вочевидь намагаються "зам'яти".

http://tsn.ua/ukrayina/kiyivskiy-suddya-vlashtuvav-debosh-rozstrilyav-yunaka-i-led-ne-zgvaltuvav-divchinu.html

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua