Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Поступ   Печеніги   Ми – Харків'яни   Харків

Для яких "людей" той Лісопарк?

поступовець | 25.05.2010 23:34

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Звертаю Вашу увагу на події, що відбуваються у м. Харків в зв'язку з діями Харківської міської влади по винищенню паркової зони!

Для яких ''людей'' той Лісопарк?
В цих подіях є важливим навіть не те, що всупереч втановленому діючим законодавством порядку нищиться креаційна зона нашого міста із традиційними зонами відпочинку городян... Більше за все харків'ян обурює те, що все це здійснюється нахабними методами і нас тримають за "бидло", яке сприйматиме як належне всі "заходи" "тимчасовців" щодо перетворення нашого міста у комфортну зону "для людей" (саме тих "людей", для котрих реалізується програма "Україна для людей"). І ця ситуація є характерною не тільки для нашого міста – по-різному і в різних масштабах це відбувається по всій Україні...

Я знаю, що є багато нарікань до мешканців мого міста стосовно так званих "харківських угод"... Але запевняю Вас, що ті "угоди" не мають ніякого відношення до позиції свідомих харків'ян: назву нашого міста використали так же банально як використовують зараз ім'я українського народу у зраді наших національних інтересів нинішні очільники нашої держави.

Я знаю, що події, подібні тим, які зараз відбуваються у ЦПКіВ ім. Горького м. Харкова, відбуваються у багатьох містах і селах нашої Держави... І тому я хочу, щоб Ваша підтримка була спрямована не тільки на підтримку громадянського спротиву діям сучасної "дебільної" (визначення відомого в Інеті ролика) харківської влади, але й на узгоджену протидію всій тій "владі", яка методом "бронебійної атаки" намагається зігнути наш народ.

Просимо Вас:

 максимально поширювати інформацію про харківські події;

 обмінюватися Вашим досвідом у вирішенні аналогічних проблем;

 підтримати наших активістів зверненнями до депутатів та державних службовців;

 повідомити про аналогічні ситуації у Ваших громадах;

 будемо також раді прийняти Ваших активістів у нашому колі.

ЄДНАЙМОСЯ!

Це питання не тільки наших парків – це демонстрація нашої єдності!

Додаткова інформація: http://postup.kh.ua/?p=3679

Вибачте за "куцу інформацію) – йду на чергування.:-)

З повагою,

Тарас Фастівець,

голова організаційної ради ГО "Поступ"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua