Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Паніка в Чернігові: батьки забирають дітей зі шкіл і ходять з молотком

lilit | 21.04.2010 17:50

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

У вівторок ввечері на вулицях Чернігова було вбито трьох людей. Вбито з надзвичайною жорстокістю – у всіх загиблих повністю розтрощено голови. Жителі міста налякані: батьки завчасно почали забирати дітей зі школи, з віддалених місць намагаються замовляти таксі. Міліція просить людей утриматися від виходу на вулицю.

Жителі Чернігова в паніці: у вівторок ввечері на вулицях міста упродовж кількох годин з надзвичайною жорстокістю були вбиті троє людей. У всіх загиблих повністю розтрощено голови невідомим рубаючим предметом, імовірно лопатою.

Правоохоронці припускають, що убиті стали жертвами психічно хворої людини. "На жаль, такі злочини є найбільш складними, адже їх дуже важко попередити та розкривати. Зазвичай, вони не мають чітко вираженого умислу, є спонтанними, не піддаються жодному логічному поясненню", – зауважили у відомстві.

Усю ніч над розкриттям злочинів працював Чернігівський гарнізон міліції. Був відпрацьований значний кримінальний масив регіону, однак розкрити ці страшні вбивства поки не вдалося.

У середу зранку до Чернігова виїхали найкращі оперативники карного розшуку, група слідчих на чолі з першим заступником начальника Головного слідчого управління та криміналісти Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, заявили у МВС.

Прикмети нападника

Зі слів очевидців правоохоронцям вдалося описати зовнішність підозрюваного, що міг скоїти ці страшні вбивства. Його прикмети: вік 25-30 років, зріст 175-180 сантиметрів, дуже худорлявої статури, має коротко стрижене волосся.

Нападник був одягнений у чорну куртку, ймовірно, з капюшоном. У руках мав лопату з коротким держаком. Його бачили повністю заюшеним кров'ю своїх жертв.

Міліція закликає усіх, хто помітить чоловіка, схожого на підозрюваного, негайно телефонувати за номером "102". Правоохоронці попереджають людей, у жодному разі не намагатися затримати його самостійно або вступати з ним в будь-який контакт.

Також міліція нагадує, що поведінка людей з хворою психікою важко передбачувана, вони поводяться неадекватно, різко змінюють настрій. Загострення таких хвороб є сезонним – весною та восени.

Людей просять бути особливо обережними та пильними, утриматися від пересувань безлюдними місцями поодинці, не відпускати дітей гуляти на вулиці без нагляду дорослих.

4 кілометри вздовж лісу

Після страшної звістки батьки у Чернігові почали масово забирати дітей зі шкіл. У транспорті люди пригнічені, обговорюють останні вбивства і постійно телефонують родичам, щоб з'ясувати, чи все гаразд.

"Я йшла зі своєю 5-річною онукою з дачі трасою 4 кілометри повз ліс. Їй я нічого не сказала. Ви розумієте, дитина могла дуже злякатись, а треба було ж дійти додому", – розповіла жителька Чернігова Надія.

"Я несла з собою молоток. Страшно. Дуже страшно... Ви навіть не уявляєте як. Щойно ми таки доїхали додому", – після цих слів жінка розплакалась.

"Харчі вдома, слава Богу є, але завтра потрібно йти на роботу. Питання, що буде далі, я впевнена, кожен боїться собі задавати. На кого лишити дитину?", – додає вона.

Станом на 17 годину людей на вулицях Чернігова менше, ніж зазвичай. Перехожі квапляться додому, намагаючись нікуди не заходити.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua