Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бандерівський Центр вийшов у Інтернет

Бунтар | 17.03.2010 18:22

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Запрацював інтернетсайт села Бандерів- Старого Угринова, що на Прикарпатті

Бандерівський Центр вийшов у Інтернет
Завдяки підтримці проекту, підготовленого громадською організацією

'Бандерівське Земляцтво' управлінням туризму Івано-Франківської ОДА та Західноукраїнським ресурсним Центром (м.Львів) зусиллями працівників Середньоугринівської сільської ради та Калуського Бізнесцентру створено сайт 'Бандера-Угринів'. Тут розміщено контактну інформацію ТІКЦу 'Батьківщина Бандери', громадського осередку 'Бандерія', різноманітні відомості про життя та діяльність Угринівської громади та сіл-побратимів, окрема сторінка присвячена презентації інвестиційної привабливості малої батьківщини Провідника ОУН, детально висвітлюється історія нашого краю,

життеписним даним найвизначніших вихідців села, знайшли своє місце й матеріали про історико-меморіальний музей Степана Бандери та Угринівський музей імені родини Марчаків. Творці сайту сподіваються, що він стане рушієм активізації туризму на теренах Бандерівського краю, гуртуватиме всіх, хто не байдужий до національних цінностей та історичної спадщини.

Адреса сайту: www.bandera.net.ua

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua