Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Маньківка   прокурор   вірус   закон   ющенко   вибори   президент   демократичні   справедливість

Маньківський прокурор з маленької букви

witl | 26.11.2009 22:20

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

чому хабарництво та свавілля держслужбовців процвітає

Звернутись до Вас мене змушує безвихідна ситуація, що сталась навколо приміщення магазину "Комфорт" в смт. Маньківка.

З 2002 року Плахтій Тетяна Валеріївна – начальник служби у справах дітей Маньківської райдержадміністрації працювала неофіційно у магазині "Комфорт" бухгалтером, займалася підприємницькою діяльності і отримувала за це відповідні кошти. За вказаний період Плахтій Т. В. крім заробітної плати брала кошти готівкою у продавців магазину, що підтверджується журналом виручки магазину "Комфорт". Протягом вказаного періоду вона працювала і працює по даний час на вказаній посаді у державному органі виконавчої влади. Вчинки Плахтій Т. В. суперечать нормам Законів України "Про боротьбу з корупцією ", "Про державну службу ". Однак, ані правоохоронні органи Маньківщини, ані безпосередніх керівників Плахтій Т.В. такі факти не обходять. Зокрема мова йде про голову Маньківської РДА Стецюка Сергія Івановича, який "кришує" (певно, що незадарма) свою підлеглу.

10 серпня 2009 року Плахтій зі своїми родичами та іншими особами, озброївшись підробленим нею ж, спільно з окремими працівниками районної ради Рішенням Маньківської районної ради, будучи впевненою у своїй безкарності, вдерлись до магазину "Комфорт", власником якого є я, та самочинно, без будь яких погоджень зі мною встановили свої двері, перед цим винісши з магазину належний мені товар, що знаходився в магазині. За цими діями спокійно спостерігали працівники Маньківського РВ ГУМВС.

За таких обставин я, не маючи довіри до працівників міліції, того ж дня вирішив звернутись до Стецюка С.І., аби він вплинув на свою підлеглу, яка своїми свавільними позазаконними вчинками паплюжить звання державного службовця. До Маньківської РДА в прийомну голови адміністрації я прийшов зі своєю дружиною – Гоменюк Іриною Петрівною. Плахтій Т.В. також слідом за нами з'явилась там. Як виявилось, недарма. Оскільки прийшла до своєї "криші".

Тому мої надії на справедливість з боку першої особи району, представника виконавчої гілки влади виявились марними. Корпоративний дух у Стецюка виявився сильнішим за почуття обов'язку та відповідальності за своїх працівників.

Наслідком такого відношення стало те, що Плахтій Т.В. зчинила скандал біля прийомної голови, а потім і кинулась бити і кусати мою дружину. В результаті Ірина отримала легкі тілесні ушкодження з тимчасовою втратою працездатності.

І знову, як уже слід було очікувати, ніякої реакції на це ані зі сторони правоохоронців, ані безпосереднього керівництва Плахтій Т.В. не настало.

На сьогодні я фактично залишився без засобів до існування, оскільки маю змогу заробляти лише торгівлею побутовою технікою та іншими товарами в магазині. У мене відібрано мій товар, гроші, що були в касі магазину, бухгалтерські та реєстраційні документи. Це триває вже три місяці, а прокуратура та міліція не вбачають в діях Плахтій Т.В. та її покровителів ніяких суперечностей із законом.

Також прокурор Маньківського району вперто не бачить цих фактів, хоча обласна прокуратура скасувала постанови про відмову в порушенні кримінальної справи. На жодне з моїх звернень щодо бездіяльності Маньківської прокуратури я відповідей не отримав. А скарги з цього приводу до обласної прокуратури також були не ефективними так як ігнорувались прокурором Маньківського району Сорокопудом В. Г. Відповідей на них, або не надходило взагалі, або ці відповіді носили характер формальних відписок.

Наскільки мені стало відомо з листа від 26.09.2009 року N104 від Уманського відділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області по фактам підроблення офіційних документів та зловживання службовим становищем начальником служби у справах дітей Маньківської РДА Плахтій Т. В. та апаратом Маньківської районної ради під час реалізації частини нежитлового приміщення 2-го поверху КП "Побутовик" за адресою: смт. Маньківка, вул... Леніна, 6 помічником прокурора Маньківського району юристом 2 класу Клименком М. В. винесена постанова про відмову в порушенні кримінальних справ відносно Плахтій Т. В. та службових осіб Маньківської районної ради. При відсутності підстав до порушення кримінальної справи прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя своєю постановою відмовляють у порушенні кримінальної справи, про що повідомляють заінтересованих осіб. Неодноразово я звертався особисто до прокурора Маньківського району Сорокопуда В. Г., а також до обласної прокуратури про відсутність відповідей на мої звернення. Нажаль відповіді не отримав. Знову ж таки будучи на особистому прийомі в прокурора Маньківського району 05.10.2009 року мені відмовили в ознайомлені з постановами мотивуючи їх відсутністю. 19.10.2009 року я знову звернувся до прокурора Маньківського району з проханням надати постанови про відмову в порушенні кримінальних справ, або надати підтверджуючі документи про їх відсутність, та надати хоча б якісь відповіді. Нажаль крім лайки в бік своїх підлеглих ніяких конструктивних пропозицій з боку прокурора Сорокопуда В. Г. я не отримав. Все це підтверджує особисту зацікавленість Сорокопуда В. Г. в "кришуванні" причетних осіб до підроблення офіційних документів та зловживання службовим становищем. Бентежить мене й той факт що в Маньківській прокуратурі вільно себе поводить, працює на місці секретаря маючи доступ до документів, колишній головний спеціаліст юрист Маньківської районної ради Поліщук Анатолій Іванович причетний до підроблення офіційних документів та зловживання службовим становищем під час реалізації частини нежитлового приміщення 2-го поверху КП "Побутовик".

Щодо захвату магазину то все це підносять як цивільно-правові відносини, нібито Плахтій Т. В. (з її слів) моя дружина, а не бухгалтер. Такий абсурд з боку Плахтій Т. В. міг виникнути тільки на ґрунті безкарності та за підтримки прокурора Маньківського району Сорокопуда В. Г...

Все це відбувається на фоні резонансного злочину, пов'язаного з отриманням хабара одним із заступників Стецюка С.І. в особливо великих розмірах, а також неодноразове позбавлення волі "неугодних" простих жителів Маньківщини прокурором Сорокопудом В. Г.

Можемо собі уявити, яких розмахів набула корупція на Маньківщині за керування такого горе-голови як Сергій Іванович Стецюк. Цього "керівника" добре пам'ятають і в сусідньому Тальнівському районі і теж згадують "незлим тихим словом" за зупинку та розвал Майданецького цукрового заводу та інші "успіхи" в зміцненні економічного потенціалу району.

Виринувши на керівну посаду на т.з. "помаранчевій хвилі", будучи за панібрата з головою обласної держадміністрації Черевком О.В., Стецюк С.І. продовжує свою невтомну діяльність по розвалу господарської діяльності, та будь-якого бізнесу, що не працює на його власну кишеню. Інакше пояснити цілковиту безкараність Плахтій Т.В. я не можу.

Підтвердженням цьому є також і те, що всі мої звернення до в районну та обласну прокуратури, Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області, Управління державної служби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області з приводу незаконних дій державного службовця виявились також марними. Ані реагування, ані, навіть, відповіді на мої листи від цих поважних організацій мені не надійшло.

Гоменюк В. М.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua