Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГАДАЄТЕ У НЕТІШИНІ МЕРА СУДИТЬ ПРОКУРОР? Неправда – то ГОЛОВИ ОБЛРАДИ фурор!

ZBZS | 24.11.2009 16:14

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

ФЕЙЛЕТОН – з листа в редакцію

Пройшло небагато часу від тоді, як колишній мер – пан Гладуняк благополучно привласнивши в Нетішині нерухомості і готівки, про що багато кажуть ЗМІ, щоб не втрачати владу у Нетішині, зробив друзякою Колю Панасюка, що пробився в мери. То ж, не судилося, бідолашним нетішинським виборцям, надії на Миколу втілити в життя. Бо Миколі не до міста стало, Гладуняк тут вже дедалі впевненіше правив, бо начальник управління освіти, яка з Гладуняком не поривала, Панасюка, як то кажуть, на коліна ставила чи ноги витирала. Так і тягнув Микола воза без бюджету. Але це дріб'язок, порівняно із тим, як вляпались із освітянською начальницею – купили без тендера і документів (в угоду комусь) чи то кефір несвіжий, чи то печінку браковану, та й дітей нагодували – потруїли. Але добрий дядя в області – Гладуняк, руками слухняних, діло зам'яв та в природоохоронну прокуратуру спихнув, гадає – навічно. А щоб люди дурного не подумали й правди часом про отруєння дітей не дізналися, обдарував грамотами і званнями начальницю освіти, ще як діти з лікарні не всі повиходили. Все ж таки своїх постачальників не здала. Отак і йшло, все по плану – мер ручний: попробуй пікни – тобі Микольцю, то Моцик на сесії зробить пару запитів, а вже О. Буханевич їх оформить так, щоб знав, як тявкати проти дяді (О. Буханевич – чи то ліва, чи то права рука Гладуняка – не розібрати, але знають його у Нетішині, бо мав боргу 8000 за офіс, та так і подарував – платіть, нетішинцям, коли Гладуняк забрав у Хмельницький – свого й надійного, бо гадав, що в Нетішині й Коля впорається).

Та виграв вибори Смишляєв. Самі розумієте, як Смишляєву під Гладуняком ходити? Перший – генеральним на АЕС був, а другий – майстром. І знайшов Смишляєв свої ходи – виходи, без пана Івана, й фінуправління в милі побігало, гроші в бюджеті – появилися.

Вірогідно не малий бізнес квартирами перебив (чого ж так злиться) колишньому меру – Гладуняку, теперішній – Смишляєв, бо ще генеральним директором, коли квартири ділив, то видав людям (не "блитним") 362 квартири, а чи ж ці квартири не іншим обіцяні були? Бувало, з заступником АЕС Бугаєвим Ю.Є., 22 квартири не по черзі давали і все, з ручною прокуратурою, зам'яли...

Новий мер, змусив місто освітлювати, хоч впирались, судились, а лампочки нові почали горіти, навіть в селі.Селу обіцяв воду провести, то й ведеться тепер водогін, який пан Гладуняк провів лише до своєї дачі. Заздрий Іван Гладуняк вставляє палки в колеса, гальмує гроші з області. Та ще почав мер потроху трусити Новака, що й до сьогодні, як голова колгоспу у Нетішині, щоб паї людям по закону віддати. А Новак, поселив в конторі фірму, земельну, де жінка, наче довічного земельного магната у Нетішині, – Ковби, в людей гроші збирає, звісно без квитанцій та ще й (кажуть) тисячами. Добре, що новий заступник мера – Сергій Карнаущенко, поміг для секретаря міської ради Люби Горбатюк людям трохи землі видерти, а то вона не могла впоратись із земельною мафією. А ще мер, кажуть, казав голові колгоспу, щоб повернув школам і садочкам борги, а то гроші взяв, а картопельки і бурячків діткам не дав. Так той попер в Хмельницький, наче судитися з освітою. Оце би вони собі судилися, судилися... А мер все одно взяв та й змусив начальницю освітян, годувати дітей нормально – як в нормах пишеться, щоб котлета важила не ЗО грам, а 9О. Та й бізнесменів мер здивував, зненацька – офіційно, наказав своїм помічникам хабар з людей не брати. Не знають, тепер прокурорсько-суддівські й інші холуйські слуги Гладунякові – чим же того мера взяти? Тут (кажуть люди) наказ дяді – виводьте людей, плакати пишіть проти мера, а хто не слухає – з роботи геть. Знову ж в дяді нічого не вийшло – не пішли люди на той заклик. Хоч і не всі його люблять, та на кого міняти? Що, на оцих, що дяді служать? Ну ніяк в дяді не виходить мера спихнути. А дядя – рве і мече. Оце, певне, дав новий наказ – неслухняного мера в тюрму заперти, щоб не заважав. Інше неможливе й придумати, бо скількох нетішинців незаконно звільнено, але чи хоч одного з них прокурор захищав? Попросив хоч на 3 дні, справжнього злочинця – керівника, арештувати? – Ні! А тут? Поставив дядьо усіх струнко по шнурочку та й почав свою чорну справу. Начальниця управління освіти заяву написала. Мовляв, незаконно її мер звільнив бідолашну, хоч її задовго до Смишляєва, при Панасюку, уся освіта не могла спекатися. І він їй поміг (бо, хто ж) – в Нетішині вона суд виграла, в Львові із Зваричем – теж домовився (бо, хто ж). Та раптом, так не повезло їм – Зварича взяли. А мер цим скористався, взяв та й в Києві суд виграв і всім довів, що правий і він, і КРУ, яке підтвердило правопорушення начальниці, на які вказували освітяни Нетішина, і освітяни: вчителі, вихователі, няні... Та для дяді законів немає, а якихось там людей... Сказав, певне, прокурору: так – або мер, або ти. Бо той прокурор таке пішов витворяти, що й не придумати і не повірити – шоу влаштував, в суді, то вже треба було побачити. І Конституція не закон, і Верховний суд до одного місця, Прокурору належить громадянина захищати або державу, а йому і громадянина – Моцик М.А., не випадає захищати, бо ж немічнішим та злиденним відмовляє у захисті, а хіба ж вона – "держава?

Після того суду в газеті "Нетішинський Вісник" секретар міської ради щось написала, але чомусь забула написати, як й чому Моцик М.А. махала газетами Хмельницькими та однією нашою газетою, тією, що пан Оцабрика керує. Швидшее, не хоче, щоб її партійний бос пан Стаднік, із своїм колегою по обласній раді, знов написали про неї щось в нових листівочках, або не так по їхньому місцевому телебаченню показали. Але, все одно покажуть. Сама ж була головним редактором в "ЛОТЕЛ", так само про Панасюка та Зеленецького мультики крутила. А Місюк Г. часу не гаяла, вчилась у начальниці, то ж тепер те саме робить.

По газетах тих цікавих, може ВМ просвітить нас?

Мучать по цій справі мера рік, а всі друзі-БЮТовці, ті що перед виборами мера поперед себе пхали, щоб голосів побільше набрати, хоч би муркнули. Немає часу. Сколотили із своїх хлопців земельну комісію та й давай землю ділити – і собі, і прокурору, і головному міліціянту. І ні одного не заперли на "Мокору". На "Мокорі" хай хазяюють ті, хто грошей немає. А їм, вибраним, треба самі хороші шматочки, та побільше. Правда, на останній сесії зробили вигляд, що переживають за людей, головному прокурору листа написали, мовляв, ми за мера. Ну так, скоро ж вибори, прийдеться знову людям обіцяти, що людям добре буде і не будуть над людьми знущатися.

Микита Митикуватий

Від редакції. Ось, прокурор вимагає такого жорстокого покарання для заслуженої і авторитетної в місті людини, за яку 77% виборців віддали голоси на виборах. Чого ж нам грішним чекати? Схоже, справді, на догоду комусь, прокурор втратив почуття реальності. Бо дивує не те, що прокурор не дивиться на заслуги (то було би добре), а саме та жахливо разюча прірва у ставленні до народу. Чому прокурор захищає високоосвічену, не бідну Моцик М.А., коли у той же час тисячі скривджених беззахисні, майже всі отримують відмову прокурора захищати їхні, справді законні інтереси? Нарешті, чому би не притягнути до відповідальності, навіть мера Смишляєва, але за справді злочин? Чи у місті злочинів, чи злочинців мало? Візьмімо цю саму Моцик М. А., – скільки освітянами показано не спростовних фактів? А скільки не показано? Моцик М.А., неодноразово звертаючись в судові та правоохоронні органи, офіційно заявила, що перебуває на посаді завідуючого відділом освіти виконавчого комітету міської ради з 2 вересня 2002 року, а насправді з 3 червня. Тобто, по 2 вересня 2002 року Моцик М.А. перебувала на двох посадах. Це що, не злочин?... Та ж, їх – на кожнім кроці.

Що таке позбавлення волі, на власному досвіді знає правозахисник малозахищених Войтко А.Г., який був незаконно засуджений на 15 діб, захищаючи інтереси малозахищених, але прокурор не став на захист, ні його, ні тих беззахисних осіб – знищених корупційною владою, навпаки – часто й проти стає. Чому ж, так яро, захищає цю пані?

Проте, є Бог на світі, Він у тих, хто стоїть за правду, а як такі є, то буде і справедливість


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua