Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кондрук   Разом із тобою   Милосердя і здоров'я   епідемія   Київщина

Київщина готується до другої хвилі епідемії

Сашко | 23.11.2009 17:20

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Волонтери Київського обласного фонду "Милосердя і здоров'я" минулого тижня передали на Білоцерківщину вантаж медикаментів на суму близько 30 тисяч гривень.

Волонтери Київського обласного фонду "Милосердя і здоров'я" минулого тижня передали на Білоцерківщину вантаж медикаментів на суму близько 30 тисяч гривень. Допомога у боротьбі із епідемією була надана організаціям: Білоцерківському міському жіночому товариству "Добро", Громадській організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля, Білоцерківській міській спілці багатодітних сімей "Ладушка" та Первинному осередку Київської обласної громадської організації багатодітних сімей "Родина" у с. Безугляки.

Почесний Президент фонду, голова громадського руху "Разом із тобою" Валерій Кондрук зазначив, що благодійну акцію по безкоштовному розповсюдженню протизапальних ліків та ватно-марлевих пов'язок було розпочато ще до офіційного оголошення про початок епідемії. Через неналежне виконання доручень про попередження можливого сплеску захворювань на грип в Україні епідемія захопила країну зненацька. Це стало досить серйозним випробуванням для вітчизняної системи охорони здоров'я і проблемою для кожного окремого громадянина. Наша організація має більше двадцяти років досвіду благодійної роботи, тому ми вважаємо своїм обов'язком зробити все можливе для допомоги мешканцям Київської області захистити своє здоров'я", – зауважив Валерій Кондрук.

Наразі медикаментозна допомога від фонду вже була передана Переяслав-Хемельницькому Центру соціального захисту населення та інвалідів та в лікарні і соціальні заклади Ставищанського району. Найближчим часом медикаменти будуть надіслані в Обухівський та Бородянський райони. На думку Валерія Петровича, такі заходи допомагають всім громадянам згуртуватися проти спільного ворога.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua