Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Бердянську святкували День визволення села Осипенко від нацистів

Артем Циганок | 17.09.2009 15:27

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
4

16 вересня 2009 року Бердянськ святкував День визволення села Осипенко Бердянського району від німецько-фашистських загарбників.

Сільське свято проходило як ярмарок, також були представлені виступи сільських творчих колективів, митців. Варто сказати, що на початку двадцятого століття село, засноване вихідцями із Полтавщини за чисельністю населення перевищувало населення сусіднього портового міста Бердянськ, мало навіть декілька своїх банківських установ.

У заході взяла участь і ВО "Свобода", яка була єдиною представленою на святі політичною силою, котра вітала мешканців села із їх традиційним святом. Також зацікавлені мешканці села могли підійти до намету та ознайомитись із програмою і метою діяльності ВО "Свобода" як то кажуть, із першоджерела, безпосередньо від активістів організації, отримати відповідні друковані матеріали.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua