Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Прапор   свято   Дніпропеетровщина

Микола Павлюченко: ВЕЛИЧ УКРАЇНСЬКОГО ПРАПОРА

jurko | 6.09.2009 23:40

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
9

Відзначення Дня Українського Прапора в Апостолівському районі Дніпропетровщини.

Микола Павлюченко: ВЕЛИЧ УКРАЇНСЬКОГО ПРАПОРА
23 -24 серпня цього року до Дня державного прапора України та з нагоди святкування 18-ої річниці Дня Незалежності України на теренах Апостолівського району Дніпропетровської області відбувся молодіжний автопробіг. Автопробіг був здійснений на підтримку Всеукраїнської громадської акції "Велич Українського прапора", яка започаткована за ініціативи Служби безпеки України. Акція мала патріотично – просвітницький характер і була спрямована на демонстрацію громадської підтримки державної української символіки та Президента України, як гаранта конституційних прав і свобод громадян країни.

Учасниками акції стала молодь району та члени ДОО ВГО "Наша Україна", ДОГО "Громадський Актив Дніпропетровщини – ГРАД", Української Народної Партії, що прибули до нашого району висловити свої особисті вітання та слова подяки найстарішим громадським активістам краю – Дмитру Олексійовичу Подольському, мешканцю села Усть – Кам´янка та Олексію Івановичу Галушці, мешканцю села Ленінське. Для обізнаних в політичних та громадських течіях сьогодення, ці люди вважаються неперевершеними місцевими авторитетами серед розбудовників нашої незалежної держави. Кожен з них, свого часу, доклав багато зусиль та здоров'я для становлення демократичного, правового суспільства. Саме вони стояли біля витоків створення на теренах нашого району та області Всеукраїнського громадського товариства "Просвіта", Народного Руху України, Всеукраїнського козацького товариства, Української Народної Партії, Всеукраїнської громадської організації "Наша Україна" та партії "НСНУ".

Незважаючи на негаразди сьогодення, під час нашого приїзду над оселями цих родин розвівалися державні прапори, на подвір'ях було прибрано та побілено, Подвір'я потопали в осінніх квітах, на господарях та господинях були одягнуті святкові вишиванки. Ці люди, як і завжди, є для нас взірцем українського патріота. Дивлячись на весь цей національний колорит, молодим учасникам автопробігу було важко себе стримати, щоб не сфотографуватись поряд з цими щирими людьми та відчути себе справжніми українцями.

24 серпня, місцем урочистого зібрання учасників молодіжного автопробігу стала глиняна толока біля покинутого старого Грушівського кладовища, що має територіальне відношення до Ленінської сільської ради. Під час урочистого мітингу з нагоди Дня Незалежності України була проголошена хвилина мовчання. Учасники мітингу схилили державного прапора та прапори своїх організацій на знак жалоби і вічної пам'яті за полеглими героями українського козацтва, та за похованими на цьому цвинтарі колишніми мешканцями села Грушівка, які в багатьох поколіннях мали пряме відношення до запорізького козацтва і відчайдушно боронили нашу землю. Із промови О.М.Мироненко – керівника ДОО ВГО "Наша Україна" та координатора проекту ДОГО "Громадський Актив Дніпропетровщини – ГРАД", стало відомо про існування і діяльність Робочої групи, дії якої спрямовані на будівництво Козацької Каплиці на місці проведення цього зібрання. Д.О.Подольський – член районного осередку Української Народної Партії, зазначив про необхідність увічнення пам'яті про існування на наших теренах Базавлуцької Січі (1593 -1638 р.р.) та будівництва в закутку старого Грушівського кладовища Козацької Каплиці, як місця духовного поклоніння подальших поколінь. Учасниками зібрання було прийняте рішення про звернення до керівництва області та Апостолівського району з проханням офіційної підтримки зазначеної громадської ініціативи.

Голова Апостолівського районного осередку Української Народної Партії М.П.Павлюченко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua