Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Чернігів   ДПІ у м.Чернігові   УкрСіверБуд   Чернігівбудінвест

В Чернігові вкрали 10ти поверховий житловий будинок.

sokolov | 16.07.2009 00:27

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Днями в ході перевірки податковою інспекцією Чернігівської області ДП "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК" було встановлено факт привласнення 10ти поверхового житлового будинку. Даний будинок знаходиться в місті Чернігові по вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 41.

Замовником будівництва виступало комунальне підприємство Чернігівської міської ради "Чернігівбудінвест", якому 8 березня 2005 року рішенням виконкому міськради було відведено земельну ділянку для будівництва житлового будинку а 19 грудня 2007 року надано дозвіл на будівництво. ДП "УкрСіверБуд" ж виконувало підрядні роботи з будівництва житлового будинку. Однак при введенні будинку в експлуатацію документи на право власності було оформлено замість комунального підприємства "Чернігівбудінвест" на приватну фірму ДП "УкрСіверБуд".

Фактично у Чернігівської міської громади було вкрадено 10ти поверховий будинок оціночна вартість витрат на зведення якого близько 10 млн. грн., а ринкова в 2 рази більше. А майже 50 сімей, що стоять в черзі на отримання квартир втратили реальну можливість їх отримати.

Дивує цинічність оборудки, адже з метою ухилення від оподаткування навіть реалізацію квартир ДП "УкрСіверБуд" проводило за заниженою вартістю, а різницю привласнювало.

На сьогодні директор ДП "УкрСіверБуд" В.Вереша увійшов у корупційний зв'язок з керівником Чернігівської податкової міліції, котрий взявся забезпечити "закриття питання", як це відбулося при торішній перевірці податковою.

В недалекому майбутньому слід очікувати появу документів оформлених "заднім числом", оскільки в екстреному порядку директором КП "Чернігівбудінвест" було призначено партнера по бізнесу керівника ДП "УкрСіверБуд" В.Вереши В.Собиченка.

Чому не реагує місцева прокуратура адже це чиста 191 стаття Кримінального Кодексу України? Може через те, що 1-й заступник прокурора Чернігівської області Є.Ходико знаходиться в давніх дружніх стосунках з В.Верешею?

Чим закінчиться ця справа? На одній стороні терезів чисте привласнення комунального майна на мільйони гривень та долі людей, що роками стоять в черзі на отримання житла на іншій владні чернігівські чиновники першого ешелону (міськрада, прокуратура, податкова...), що як спрут сплелися навколо отримання доходів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua