Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Сьогодні Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Запоріжжя"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
9

Варто зазначити: попередньо ми отримали повідомлення, що місцеві організації "червоних" вирішили зірвати цей захід. Тому нами була поширена дезінформація про проведення прес-конференції у кафе "Клеопатра" у Будинку Друку. Активісти "Свободи" заблокували вхід до кафе. Близько 100 комуністів та членів СПУ намагалися прорватися у приміщення,

3 лютого 2009 року до Запоріжжя завітав Голова ВО "Свобода" Тягнибок Олег Ярославович. Ця подія викликала неабиякий ажіотаж у представників преси та мешканців нашого міста.

Приїзд був організований з метою доведення до широкого загалу націоналістичної концепції ВО "Свобода" щодо подолання політично-економічної кризи в Україні.

О 12.00 у прес-клубі Будинку Друку відбулася прес-конференція на тему: "Реалізація механізму соціальної і національної справедливості як методу подолання системної кризи в Україні". Варто зазначити: попередньо ми отримали повідомлення, що місцеві організації "червоних" вирішили зірвати цей захід. Тому нами була поширена дезінформація про проведення прес-конференції у кафе "Клеопатра" у Будинку Друку. Активісти "Свободи" заблокували вхід до кафе. Близько 100 комуністів та членів СПУ намагалися прорватися у приміщення, почалися сутички...

А в цей самий час у прес-клубі Будинку Друку Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок давав інтерв'ю журналістам:

"Сьогодні необхідно ефективно протидіяти депресивним тенденціям теперішнього загострення світової фінансової кризи, що негативно впливає на національну економіку. Формування національних інвестиційних ресурсів, платоспроможного попиту, створення нових робочих місць можливе за впровадження політики економічного націоналізму. Одним з її напрямків є формування конкурентоспроможного національного малого підприємництва. У передових державах ринкової економіки у малому підприємництві (МП) зайнята майже половина працездатного населення. В Україні це лише до 15%, а вклад у ВВП становить 12%. Зважаючи на кількість зайнятих і внесок у ВВП малих підприємств, можна стверджувати, що мале підприємництво в розвинутих країнах світу є системоутворюючим фактором середнього класу в цілому."

Більше 40 хвилин члени "Свободи" тримали свої позиції на вході у кафе. Тільки через поширення інформації від самих журналістів "червоні" дізналися про справжнє місце проведення прес-конференції. Це їх так розсердило, що вони почали робити сутички з міліцією. Як результат – 2 комсомольців було затримано.

Після прес-конференції відбулася зустріч Олега Тягнибока з прихильниками ВО "Свобода" та представниками громадськості м. Запоріжжя. Більше 350 справжніх патріотів зібралися в БК "Орбіта" послухати націоналістичну думку щодо кризи та концепцію виходу з неї.

Закінчилася зустріч виконанням Державного Гімну України.

Прес-служба

ЗОО ВО "Свобода"

+38 (068) 448-37-02

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua