Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Петровський Олександр Володимирович: Кулінарна школа для дітвори Дніпровського дитячого будинку, запропонували вихованцям закладу приготувати оригінальну лазанью

Вадим Чорний | 22.12.2019 13:55

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Для дитячого будинку-інтернату міста Дніпро вже регулярними стали заняття з кулінарії. Цього разу кухарі з ресторану "Pizza Veterano" запропонували вихованцям закладу приготувати оригінальну лазанью, а дітвора, звісно, погодилась.

Петровський Олександр Володимирович: Кулінарна школа для дітвори Дніпровського дитячого будинку, запропонували вихованцям закладу приготувати оригінальну лазанью
Для дитячого будинку-інтернату міста Дніпро вже регулярними стали заняття з кулінарії. Цього разу кухарі з ресторану "Pizza Veterano" запропонували вихованцям закладу приготувати оригінальну лазанью, а дітвора, звісно, погодилась. Вихованці будинку вже й самі можуть бути кулінарними майстрами, адже за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", до них часто навідуються кухарі з різноманітними тренінгами.

Такі кулінарні майстер-класи дуже подобаються дітям, адже це веселе проведення часу в чудовому колективі та розвиток кулінарного таланту. До того ж можна смачно наїстись до схочу.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua