Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кіборг Сивий отримав нагороду від Міністра Авакова

Кіборг Сивий отримав нагороду від Міністра Авакова

museum-ukraine | 28.02.2015 18:06

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Виявляється бійці славнозвісного батальйону ОУН, що воюють в Пісках, державою не визнані! Хлопці відважно воюють, утримують стратегічні позиції в районі Донецького аеропорту, гинуть, отримують поранення, а для України їх офіційно не існує!

Кіборг Сивий отримав нагороду від Міністра Авакова
Виявляється бійці славнозвісного батальйону ОУН, що воюють в Пісках, державою не визнані! Хлопці відважно воюють, утримують стратегічні позиції в районі Донецького аеропорту, гинуть, отримують поранення, а для України їх офіційно не існує!

Про це на прес-конференції в Музеї української пропаганди розповів кіборг, заступник командира батальйону ОУН Андрій Пастушенко.

Нещодавно пан Андрій отримав важке поранення – під час нічного ближнього бою російський спецназівець підло кинув гранату, яка розірвалася буквально під ногами нашого бійця...

-Найбільше я благав, аби під час моєї евакуації під щільним обстрілом, ніхто більше не був поранений і вбитий! – признався кіборг, – Щасливий, що ніхто не постраждав!

Днями, пан Андрій повертається на фронтову передову, про яку говорить спокійно, як про звичну роботу... Мабуть на таких людях тримається Україна...

Ситуація поблизу аеропорту, кулеметні черги, вибухи дуже вразила журналістку Ірму Крат, яка з гуманітарною місією перебувала там в розпал боїв.-Андрій Пастушенко вправно командує бійцями, фактично упорядковує ситуацію, попри жахливі обстріли, постійні атаки елітних російських частин, – сказала Ірма Крат, – Він один з тих, на кому реально тримається наша оборона! Для мене пан Андрій є уособленням мужності, спокійної сили, героїзму. Вважаю, що цей Воїн заслуговує найвищих державних нагород!

Однак, іноді виникає враження, що нагороджують тих, хто збирає більше лайків у соцмережах...

Кілька місяців журналістка смикала депутатів, чиновників, аби пораненого Сивого представили до державної нагороди. Не чують... Зрозумів і підтримав лише Міністр Внутрішніх Справ Арсен Аваков. Кіборг отримав іменного нагородного годинника від Міністра... Сподіваємося, це лише початок офіційного визнання державою патріотів батальйону ОУН і нагородження кращих...

"Від Міністерства Внутрішніх Справ України нагородила нашого першого зам комбата батальйону ОУН Андрій Пастушенко відомчою нагородою – іменним годинником зі словами:"Цю нагороду ви отримуєте не просто з рук жінки, а з рук внучки генерала Української Національної Армії Михайла Крата справжнього патріота-ВОЇНА за незалежність України...". – написала Ірма Крат в Фейсбуці, – І це, до речі, дуже важливо, хто саме вручає нагороду і з чиїх рук ти її береш, а з моїх рук може отримати нагороду лише справжній, перевірений життям воїн, який приймав участь в не одному бою. Сивий, це якраз той парубок, за яким я дуже довго спостерігала і можу сказати, що я дуже горда тим, що він прийняв цю нагороду від своєї держави.

Обіцяю йому наступного разу подарувати іменний пістолет)

P.S " Для тих хто не знає, мій прадід отримав звання генерала лише після того, як особисто прийняв участь в 65-ти боях і пережив 4-ри смертельні поранення, а не після того, як написав в Фейсбуці".

Від імені журналу "Музеї України" та Музею укр пропаганди, вітаємо Андрія Пастушенка з відзнакою, запросили героя та його побратимів до зустрічі з пресою в рамках нашої програми "Легенди АТО". Повірте, їм є що розповісти!

Вдячні Міністру А.Авакову за перший крок з визнання добровольців!

Все для фронту, все для перемоги!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею української пропаганди


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua