Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
політика   добкін   свято   день захисника україни

Попрощалися ще з одним рядянським святом.

Ігор Бурдяк | 22.02.2015 22:35

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Україна більше ніколи не відзначатиме це свято (День захисника України) за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!"
(Петро Порошенко, Президент України, 24 серпня 2014)


Попрощалися ще з одним рядянським святом.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ N806/2014

Про День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості постановляю:

1. Установити в Україні свято – День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 23 лютого 1999 року N202.

Крім того, Президент Петро Порошенко ініціює встановлення Дня захисника України, який віднедавна святкується на Покрову – 14 жовтня, державним святом та неробочим днем.

Під час зустрічі з громадою Запорізької області Глава держави повідомив, що направив до Верховної Ради України законопроект, яким пропонується внести зміни в Кодекс законів про працю України і закріпити День захисника України в переліку святкових та неробочих днів.

"Корені цього свята, Козацької Покрови – тут, на Запоріжжі, і ми з вами вперше на державному рівні відзначали минулого року його тут на Хортиці разом", – сказав Петро Порошенко.

Президент висловив переконання, що цей день стане традицією нового святкування Дня захисника Вітчизни і дозволить забути пам'ятну дату країни-агресора.

"Вшановуватимемо мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу", – сказав Глава держави.

Михайло Добкін "запустив індикатор" в українське середовище: Сегодня Прощеное Воскресенье. Завтра День защитника Отечества и начало Великого Поста. Но это у верующих и нормальных людей. У некоторых хода...

Виявилося, що майже ніхто із коментаторів його пропозицію (святкувати завтра "День защитника Отечества") не підтримав!
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua