Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україна таки футбольна країна!

Ігор Бурдяк | 17.06.2012 11:50

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Футбол і покращення життя.

Україна таки футбольна країна!
Мало хто в Україні знає, що наша Батьківщина на світовому чемпіонаті з футболу в Шотландії в 2005 році здобула бронзові медалі, а в 2009 році в Мілані стала чемпіоном світу. Воно й не дивно, бо про це чомусь наша преса не пише. Але ось європейцям це відомо.

Для чого потрібен футбол безхатькам?

Турнір впливає на його учасників, надає їм впевненості у власних силах, допомагає вирішувати нагальні проблеми. За статистикою, кожне змагання покращує життя 77 учасників зі ста. Вони перестають вживати алкоголь і наркотики, знаходять собі житло, роботу, починають займатися спортом і вчитися, налагоджують відносини з сім'єю і близькими. Багато безхатьків стають навіть гравцями і тренерами в напівпрофесійних та професійних клубах.

НМД такі турніри і поширення інформації про них потрібні і тим українцям, котрі мають дах над головою. Через них суспільство починає бачити в безхатьках звичайних людей і стає більш гуманним по відношенню до них. Бо чого гріха таїти – ми часто не толеруємо циганку-жебрачку, алкоголіка чи наркомана. Бачимо в них не хворобу, як це є в таки цивілізованому світі, а злочинців.

І ображаємося, коли кажуть, що ми – нація ксенофобів. А ображатися не треба. Треба покращувати своє життя.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua