Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Алла Шлапак   діти   соціальна   справедливсть   депутат

Алла Шлапак: Ми не заборонятимемо дітям гуляти ввечері, а просимо дорослих пильніше дбати про безпеку маленьких киян

Ирина Набожняк | 29.05.2012 12:50

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

У Київраді планують посилити контроль над перебуванням дітей на вулиці без нагляду дорослих. Відповідний проект рішення "Про створення безпечного середовища для дітей у громадських місцях міста Києва" за поданням лідера депутатської групи "Соціальна справедливість" Алли Шлапак подано до секретаріату Київради.

Алла Шлапак: Ми не заборонятимемо дітям гуляти ввечері, а просимо дорослих пильніше дбати про безпеку маленьких киян
За словами депутата, метою даного рішення є зниження рівня вчинення протиправних дій щодо дітей та підлітків, також передбачається, що він допоможе здолати поширення шкідливих звичок серед підростаючого покоління.

"Сучасні діти стали більш самостійними, ніж були їхні ровесники кілька поколінь тому. Але разом із тим, за два останніх десятиліття й оточуючий світ став містити значно більше викликів та небезпек для них, – зазначає Алла Шлапак, – При цьому зріс й рівень байдужості дорослих. Побачивши дитину одну пізнього вечора, мало хто поцікавиться, а чи не заблукала вона, чи не трапилось із нею лихо – що особливо актуально в такому мегаполісі, як Київ".

Депутат зауважила, що ефективність даного рішення, безумовно, залежатиме від того на скільки свідомими виявляться не лише представники влади, правоохоронних органів, але й самих киян в цілому.

"Я також закликаю і засоби масової інформації правильно донести інформацію. Адже головна мета даного проекту рішення не покарати когось чи обмежити у правах, а забезпечити захист наших дітей. Мова йде не про те, щоб заборонити дітям гуляти ввечері, а про те, щоб батьки, опікуни, громадськість були більш уважними до маленьких киян та дбали про їхню безпеку", – підкреслила Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua