Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
КНУ   імені   Шевченко   день   факультету

Побачення з Альма-матер


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

День юридичного факультету КНУ ім.Т.Шевченко

Побачення з Альма-матер
7 квітня 2012 році в червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченко, відбулось святкування 178 річниця заснування юридичного факультету.

Ця подія відбувається щорічно, в першу суботу квітня.В цей день усі випускники, усіх років, можуть прибути до КНУ і прийняти участь у цьому яскравому корпоративному святі.

Чому корпоративному може спитати шановний читач?

А тому, що випускники юридичного факультету, по праву, за усі роки незалежності України утримують пальму першості, в рейтингу самих кваліфікованих і високо освічених українських юристів.

Жоден випускник цього факультету ніколи не був і я впевнений ніколи не буде на обліку у Центрі занятості населення.

Ці спеціалісти – еліта юридичного світу України.

Ну, а еліта не потребує реклами та світської метушні.

Це весь світ чомусь дивиться по телебаченню різні там відкриття Канських фестивалів або вручення Премії Оскара, де різні особи, які тільки зо ображають у кінофільмах віртуальних героїв і героїнь, крокують по червоній доріжці до омріяній в американській мрії – СЛАВИ!

Студенти ж юридичного факультету КНУ починаючи свій професійний шлях, з першого дня навчання, перший свій крок,переступивши поріг, уже роблять по червоній доріжці...До речі не усі знать, де починається студенське браство.

А це усім відома 243 аудиторія, де протягом майже трьох років, проходять загальні лекціх для студентів 1-3 курсів.До тогож, серед випускників юридичного факультету, незалежно від року закінчення, діють неписані правила студентського побратимства.

А день факультету це як офіційне запрошення Альма матері до своїх синів і дочок, яких вона виховала в першу чергу духовно.І в цей рік, 7 квітня 2012 року свято відбулось за усіма традиціями. Усі хто міг і хотів, прийшов і зустрівся, з ким хотів.(у актовому залі, перед початком офіційної зустричі)

Зустріч розпочалась з виконання студенського гімнуПотім виступив пан декан юридичного факультетуПотім були іші виступаючі. Але усі моїподальші коментарі, можуть бути чисто суб'єктивними і як все було, ви шановні читачі можете подивитись на фото, викладені нижче.

Деякі з них, я прокоментую.

Потім на сцену піднялись випускники які закінчили факультет 20 років тому назад. Їх мало, з 170-180 осіб, але це показник їхнюї студенської дружби.Потім на сцені піднялись випускники які святкували 25 річчя закінчення факультету. Як батичмо,тут студенське братство ще живе! Бо їх досить багато і усі вони щасливі від своєї зустричі.Далі виступали такі поважні та чинні судові урядовці, що краще мені не називати їх поімено. Усі хто їх знає і так їх упізнає!

Закінчилась святкова зустріч виступом студенського хору, з піснею про Україну!Ну а далі почалось неформальне спілкування. Тобто, той самй, крутий в Україні юридичний форм з усіх форумів!А лсь наші "олімпійці" – випусники 1980 року!Випускники інших років...

Але усе у житті закінчується. І наше свято нажаль також...
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua