Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
мороз   тренинг   интерент   вцои

Київський Інтернет-гуру шокував луганських громадських активістів та журналістів


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

"Ми можемо активно впливати на роботу депутатів – і тепер знаємо, як це робити". Саме так підсумував роботу тренінгу з медіа-активізму для мешканців міста та області один з його учасників Станіслав Шиманський.

Київський Інтернет-гуру шокував луганських громадських активістів та журналістів
"Ми можемо активно впливати на роботу депутатів – і тепер знаємо, як це робити". Саме так підсумував роботу тренінгу з медіа-активізму для мешканців міста та області один з його учасників Станіслав Шиманський.

Семінар відбувся 17 вересня на базі комп'ютерної академії "ШАГ" в рамках проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область". Його організатором виступив Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ).

У заході взяли участь депутати місцевих рад Луганської області; громадські активісти та представники громадських організацій, а також журналісти з Луганська, Ровеньків, Антрациту, Сватового, Алчевська, а також с. Денежникова Новоайдарського району.

18 учасників семінару протягом декількох годин під керівництвом досвідченого тренера – керівника програм нових медіа Міжнародної громадської організації "Інтерньюз-України" Віталія Мороза вчилися новим методикам роботи в Інтернет-просторі. За словами учасників відомий далеко за межами України Інтернет-гуру шокував луганських громадських активістів та журналістів. "Ми були просто шоковані скільки багато всього можна досягти, використовуючи Інтернет, ми були вражені простотою і легкістю, а головне доступністю його пояснень", – зазначили учасники семінару, організованого Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Учасники з гумором і серйозністю розбиралися з практичними аспектами ефективного проведення правозахисних кампаній, просування нових ідей, передвиборчих та соціальних програм в Інтернеті. Вони також знайомилися з основними правилами – як стати успішним блогером, де знаходити не конфіденційну інформацію або як самому стати її постачальником, які інструменти та ноу-хау використовувати.

Директор громадської організації "Екологія та соцзахист" (м. Антрацит) Людмила Корольова чесно зізналася, що не є активним користувачем Інтернету, але була приємно здивована, дізнавшись, які можливості він дає як для майбутнього депутата, оскільки сама балотувалася до міської ради, і як виборцю. Тепер вона готова застосовувати отримані знання у своїй громадській роботі.

"Віталій Мороз дуже приємний тренер, ерудований. Його цікаво було слухати, матеріал сприймався легко. Він вміло чергував лекції з показами роликів, роботою в групах. Було цікаво, позитивно і зрозуміло. Дякуємо організаторам!", – сказала Людмила Корольова.

Оскільки одним із ресурсів проекту "Твій місцевий депутат. Луганська область" є сайт www.dep.lg.ua, то і вся робота тренінгу будувалася навколо нього. Про те, що є такий сайт Станіслав Шиманський (Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Фундація Регіональних Ініціатив") дізнався нещодавно, а от як можна працювати з цією інформацією, налагодити зворотній зв'язок з депутатами – це стало для молодого громадського діяча, за його визнанням, відкриттям.

"Слідкувати за роботою депутатів, моніторити їх соціальну та громадську активність, а значить, і впливати на життя нашого міста, області – це здорово!", – зазначив Станіслав Шиманський.

"Сайт дуже корисний можливістю зворотного зв'язку з виборцями", – вважає учасник тренінгу – депутат Дзержинської (м. Ровеньки) селищної ради Сергій Фомін. – Вдячний організаторам цього тренінгу, ми отримали прекрасну можливість вивчити підводні камені депутатської роботи, знання, як поліпшити можливість спілкування з виборцями та ефективність своєї депутатської діяльності.

Сергій Фомін вважає, що семінар пройшов на позитиві, інформація сприймалася легко, йому сподобався сам тренер. Колегу підтримав депутат Кленівської селищної ради (м. Ровеньки): "Я сам інженер-програміст, але інформація була цікавою і для мене. Сподобалося спілкування в групах". Такої ж думки були й інші учасники заходу.

Нагадаємо, підтримку проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область" забезпечив Фонд "Східна Європа" в рамках програми "Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні", який є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України та виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Підготувала Ірина Марініч


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua