Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Толерантність української молоді"


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

"Толерантність української молоді" – запорука демократії – переконані члени Всеукраїнської громадської організації "Молодий Рух", і саме під таким лозунгом молодорухівці провели чотири школи толерантності та молодого лідерства для активної молоді нашої держави.

''Толерантність української молоді''
В одній із шкіл, що відбулась 25 – 27 липня у м. Коломия Івано-Франківської області мала змогу прийняти участь маріупольчанка Юр'єва Сабіна, що є членом громадської організації Ліга політологів – міжнародників "Дипкорпус".

Інші три школи були проведені у Бердичеві (Житомирьска обл.) 28 – 30 липня, Луганську 3 – 5 серпня та Херсоні 6 – 8 серпня.

Головна мета проведення шкіл – виховання лідерських якостей у активної молоді, а також пошук правди у спірних історичних та суспільно – політичних питаннях, якими сьогодні спекулюють українські політики з метою розколу нашого суспільства.

Молодорухівцями були обрані актуальні теми для обговорення із учасниками проекту. Зокрема, молоді лідери дискутували на такі теми, як голодомор 1932 – 1933 років, історія ОУН-УПА, сучасна роль НАТО, тощо.

Для спілкування із учасниками були запрошені відомі українські політики, історики та громадські діячі, які допомогли молодим активістам поставити крапки над "і" у спірних питаннях історії та суспільного життя.

Відомий український історик, академік Володимир Сергійчук, який прийняв участь в усіх чотирьох школах, мав можливість розповісти учасникам про голодомор 1932 – 1933 років, а також про історію ОУН – УПА.

На тему мовної ситуації в Україні дискутував із молодими лідерами Олександр Якименко – представник Національної академії державного управління при Президентові України. Також він обговорив із учасниками проекту таке важливе питання, як роль молоді в збереженні ідентифікації нації.

Представник Польщі, координатор проекту "Українська майстерня європейської інтеграції" Петро Шостак поділився із молоддю досвідом проектної діяльності. Завдяки теоретичним знанням, отриманим у школі, молоді лідери зможуть у майбутньому успішно реалізовувати власні проекти.

Також Молодим Рухом були запрошені спеціалісти з європейської та євроатлантичної інтеграції, які розповіли молоді про НАТО ті європейський напрямок зовнішньої політики України.

Учасники проекту мали можливість переглянути фільм "Життя інших", де показується досвід Німеччини в об'єднанні суспільства навколо людських цінностей.

Вже сьогодні можна сказати, що школи не пройшли дарма. Завдяки Молодому Руху закладено початок толерантності та взаєморозумінню усієї української нації.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua