Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ФЛЕШМОБ-Акція ОБІЙМИ УКРАЇНУ   конкурс   Вертеба   ДИПКОРПУС

Конкурс "Я ОБІЙМАЮ УКРАЇНУ"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

До святкуваняя 20-річчя Незалежності України 15 серпня стартує новий конкурс "Я ОБІЙМАЮ УКРАЇНУ" в рамках проекту ФЛЕШМОБ-Акції "ОБІЙМИ УКРАЇНУ".

Конкурс ''Я ОБІЙМАЮ УКРАЇНУ''
Конкурс "Я ОБІЙМАЮ УКРАЇНУ" – це можливість в творчій формі виразити свою любов до Батьківщини, розділити це почуття з навколишніми і надихнути своїми гарячими словами інших, ще й отримавши подарунок за своє красномовство. Силу слова, яке розкриває щире почуття, важко переоцінити, тому не мовчи, вислови свою любов!

До участі в конкурсі приймаються авторські вірші та есе, теми робіт необмежено, головне щоб вони виражали почуття любові автора до нашої країни!

Конкурсні роботи слід висилати до 31 вересня 2011 року на адресу obijmy.ukraine@gmail.com з поміткою в темі "конкурс", а у листі зазначити ім'я та прізвище або псевдонім автора та контактний телефон. Роботи будуть розміщенні у групі акції "ОБІЙМИ УКРАЇНУ" в соціальній мережі "ВКонтаткті" де з 1 по 8 вересня відбудеться голосування. Ім'я переможця буде оголошене 8 вересня! Долучайтеся до акції, творіть, зробіть незабутнім святкування 20-річчя Сучасної Незалежної України!

***

Флешмоб-Акція організована Лігою політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" (Маріуполь) спільно з Молодіжною громадською організацією "Мозаїка" (Львів) та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Фундація Регіональних Ініціатив" в рамках програми "Майстерня громадської активності" за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса, Донецької громадської організації "Альянс", Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій.

Мета ФЛЕШМОБу – звернути увагу молоді та громадян усієї Україні на питання єдності нашої країни. Якщо нам подобається людина, ми любимо друга, товариша, матір і батька, те, що ми робимо? Ми обнімаємося! Так давайте разом покажемо владі, країні, друзям, самим собі, що ми єдині, і що ми любимо Україну!

ФЛЕШМОБ-Акція "ОБІЙМИ УКРАЇНУ" проходить в два етапи, перший – он-лайн в мережі "ВКонтакте" http://vkontakte.ru/club27048545, де кожен може підписатися під листівкою "Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ" і відправити її своїм друзям, а також завантажити в альбоми групи фотографії красот нашої держави http://vkontakte.ru/album-27048545_139428969 і своє фото тримаючи в руках табличку "Я люблю Україну" де є вже більше 40 фотографій, до нас вже приєдналося більше 700 чоловік по всій Україні з Маріуполя, Львова, Рівного, Донецька, Києва, Миколаєва, Дрогобича, Луцька, Харкова, Сімферополя і Запоріжжя і з кожним днем кількість тих людей, які підтримують ідею акції – ідею згуртованості Україні через обійми росте!

Кульмінацією Інтернет-етапу стане публічна ФЛЕШМОБ-Акція 8 вересня в 16:00 на вулицях Львова та Маріуполя, а також інших міст які приєднаються до ФЛЕШМОБ і до нас уже приєдналися Луцьк і Рівне! ФЛЕШМОБ-Акція полягає в тому, що молоді люди, вийдуть на вулиці міст одягнені в сині і жовті футболки, на яких будуть написані назви обласних центрів та інших важливих в економічному чи культурному плані міст (всього 50), стаючи, утворюють літери "UA", інші учасники утворюють навколо них коло, яке символізуватиме нашу згуртованість. У певний момент всі почнуть обійматися, поступово залучаючи в загальні обійми все більше людей – що і стане символічним об'єднанням різних міст, регіонів, а, відповідно, і людей через обійми. Також відбудеться святкова хода містом під час якої лунатимуть листівки-календарики і скандуватися гасла акції, буде організований фейс-арт, де кожен зможе намалювати державні символи і залишити свої побажання іншим містам на мапі України!

ФЛЕШМОБ-Акція є неполітичною – звісно, учасники акції можуть належати до певних політичних сил чи бути прихильниками певних політичних ідей, проте в групі "вконтакте" і під час проведення флешмоб-акції агітація і розповсюдження будь-яких матеріалів політичного характеру (символіки і т. Ін.) крім державних прапорів, забороняється.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua