Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ФЛЕШМОБ-Акція "Обійми УКРАЇНУ!" до 20-річчя Незалежності України


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Мета Флешмобу – звернути увагу молоді та громадян усієї Україні на питання єдності нашої країни у 2 етапи: твоорення народного інтернет-путівника країною та публічна вереснева феєрія на вулицях

ФЛЕШМОБ-Акція ''Обійми УКРАЇНУ!'' до 20-річчя Незалежності України
Флешмоб-Акція організована Лігою політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" (Маріуполь) спільно з Молодіжною громадською організацією "Мозаїка" (Львів) та Всеукраїнською молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив" в рамках програми "Майстерня громадської активності" за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса, Донецької громадської організації "Альянс", Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій.

До святкування 20-річчя Незалежності Україна стартувала флешмоб-Акція в Інтернет-просторі соціальної мережі "ВКонтакте"!

Мета Флешмобу – звернути увагу молоді та громадян усієї Україні на питання єдності нашої країни.

Якщо нам подобається людина, ми любимо друга, товариша, матір і батька, те, що ми робимо? Ми обнімаємося! Так давайте разом покажемо владі, країні, друзям, самим собі, що ми єдині, і що ми любимо Україну!

Флешмоб-Акція "Обійми УКРАЇНА" проходить в два етапи, перший – он-лайн в мережі "ВКонтакте" http://vkontakte.ru/club27048545, де кожен може підписатися під листівкою "Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ" і відправити її своїм друзям, а також завантажити в альбоми групи фотографії живописних краєвидів нашої держави чи улюблених місць своєї Маленької Батьківщини http://vkontakte.ru/album-27048545_139428969, або просто своє фото з табличкою "Я люблю Україну" посеред майдану твого населеного пункту.

Зараз народний фото путівник Україною нараховує вже понад 40 фотографій: за 4 дні акції до нас вже приєдналося 375 чоловік по всій Україні з Маріуполя, Львова, Ровно, Донецька, Києва, Миколаєва, Дрогобича, Луцька, Харкова, Сімферополя та Запоріжжя.

І з кожним днем кількість тих людей, які підтримують ідею акції – ідею згуртованості Україні через обійми зростає!

Кульмінацією Інтернет-етапу стане публічна ФЛЕШМОБ-Акція 8 вересня в 16:00 на вулицях Львова та Маріуполя, а також інших міст які приєднаються до Флешмоб і до нас уже приєдналися ініціативні групи міст Луцька та Ровно!

ФЛЕШМОБ-Акція полягає в тому, що молоді люди, вийдуть на вулиці міст одягненими в сині і жовті футболки, на яких будуть написані назви обласних центрів та інших важливих в економічному чи культурному плані міст (всього 50), стануть, утворюючи літери "UA", інші учасники утворюють навколо них коло, яке символізуватиме нашу згуртованість. У певний момент всі почнуть обійматися, поступово залучаючи в загальні обійми все більше людей – що і стане символічним об'єднанням різних міст, регіонів, а, відповідно, і людей через обійми.

Також відбудеться святкова хода містом під час якої розповсюджуватимуться листівки-календарики і скандуватимуться гасла акції, буде організований фейс-арт, де кожен зможе намалювати державні символи і залишити свої побажання іншим містам на мапі України!

Флешмоб-Акція є неполітичною – звісно, учасники акції можуть належати до певних політичних сил чи бути прихильниками певних політичних ідей, проте в групі "ВКонтакте" і під час проведення ФЛЕШМОБ-Акції агітація і розповсюдження будь-яких матеріалів політичного характеру (символіки тощо) крім державних прапорів, забороняється.

Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" запрошує всіх, хто молодий та ініціативний, любить свою країну, але не знає як про це заявити привселюдно в рік її 20-річчя взяти участь у всіх конкурсах віртуального флешмобу, а також стати волонтерами флешмоб-акцій в населених пунктах.

Для участі у якості волонтера флешмобу "в реалі" у містах, де вже є локальні оргкомітети, потрібно заповнити заявку, набір в групі "ВКонтакте" http://vkontakte.ru/topic-27048545_24965152!

Якщо Ви хочете долучитися до флешмобу "в реалі" як організатор відповідної акції у своєму селі, місті чи містечку, ласкаво запрошуємо зголошуватися до координаторів акції "Обійми Україну":

- Яна Вертеба (Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС", тел.: (096) 718 28 99, е-пошта: love-ukraine@ukr.net);

- Ірина Теглівець (Молодіжна громадська організація "Мозаїка", тел.: (063) 713 14 48; е-пошта: love-ukraine@ukr.net).

Не важливо, кажеш ти по-українськи або по-російськи, які пісні співаєш і що одягаєш, головне, що ти любиш Україну, а тому – МИ ЧЕКАЄМО ТЕБЕ!

Інформація про програму: "Майстерня громадянської активності" – це програма неформального демократичної освіти молоді та підтримки її суспільних, соціальних і культурних ініціатив. В рамках "Майстерні" молодь з різних регіонів України має можливість поліпшити життя своїх міст через невеликі проекти і отримати нові знання та навички.

Ця програма реалізується Колегіумом ім. Теодора Хойсса Фонду ім. Роберта Боша та об'єднанням МітОст спільно з Українською Мережею Освіти дорослих та розвитку інновацій, "Фундацією регіональних ініціатив" (Рівне), Донецькою громадською організацією "Альянс", Коаліцією молодіжних організацій Черкаської області "Молода Черкащина" та НУО "Клуб молодих лідерів" (м.Сімферополь). У 2011 році програма в окремих регіонах підтримується місцевими міськими та обласними Управліннями у справах молоді. "


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua