Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
фарисейство   бандити при владі   кліка януковича-Азарова   футбол і...українці   УКРАЇНА

Навіяне ювілеєм...


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Згадався мій давній памфлет...

Мій землячок Ахмєтка вчора на святкуванні 75-річчя "Шахтаря" повідомив, що всі чотири президенти України, які були присутні на святкуванні, "бажали процвітання "Шахтарю", сказали найтепліші слова на адресу наших уболівальників... Мене це дуже сильно вразило, це все було від душі і серця"...

А мені чомусь згадався мій давній памфлет. Ось він:

"Кабінет Гаранта. За робочим столом сидить Віктор Андрійович і не зводить зі своїх рук очей, раз у раз схвильовано повторюючи "ці руки нічого не крали". Раптом Гарант рвучко схоплюється з місця і починає ледь не риссю бігати своїм великим кабінетом. Та через якусь мить став як укопаний біля величезного вікна в звичній позі Муссоліні-Наполеона, кинув кудись своїм оком і в розпачі заволав:

- Бач, який невдячний маленький українець!... На його вимогу я узаконив усіх бандитів, віддав у їхні руки буквально ВСЕ і навіть тюрми, а він ще й досі чимось невдоволений, цей, з дозволу сказати, український народець. Знов волає: "бандитам – тюрми, бандитам – тюрми!"...".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua