Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГЕНПЛАН ЛУГАНСЬКА ПРИЙНЯТИЙ БЕЗ УРАХУВАННЯ ДУМКИ ГРОМАДИ БУДЕ ОСКАРЖЕНИЙ У СУДІ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Сьогодні, 25 січня 2011 року, на сесії Луганської міської ради був прийнятий Генеральний план міста Луганська (за затвердження документа проголосував 61 депутат, 3 – проти, 1 – утримався).

ГЕНПЛАН ЛУГАНСЬКА ПРИЙНЯТИЙ БЕЗ УРАХУВАННЯ ДУМКИ ГРОМАДИ БУДЕ ОСКАРЖЕНИЙ У СУДІ
Сьогодні, 25 січня 2011 року, на сесії Луганської міської ради був прийнятий Генеральний план міста Луганська (за затвердження документа проголосував 61 депутат, 3 – проти, 1 – утримався). Управління архітектури та містобудування міськради запропонувало депутатам проголосувати за варіант Генплану, що суперечить рішенням прийнятим Погоджувальною комісією з обговорення зауважень (пропозицій) до проекту Генерального плану міста. Ревізія рішень Погоджувальної комісії міською радою суперечить нормам ч. 11 ст.30-5 Закону України "Про планування і забудову і територій" та інтересам луганчан.

У відповідь на незаконні дії чиновників громадські активісти провели біля будівлі Луганської міської ради акцію протесту проти прийняття неузгодженого з громадськістю містобудівного документу. Участь у заході взяли близько 40 представників громадських організацій, ОСН, ОСББ та ініціативних груп міста. Організатором акції виступив Східноукраїнський центр громадських ініціатив.

"Генплан міста був прийнятий без урахування принципових для міської громади питань. Ми не можемо погодитися з грубими порушеннями, як процедур розгляду документа, так і змістовною частиною Генплану, що суперечить законодавству. Рішення міськради буде оскаржено в суді. Сподіваюся, що вже в ході розгляду справи суд призупинить дію більш ніж сумнівного документа прийнятого сьогодні міськрадою", – коментує прийняття Генплану голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

Нагадаємо, що Погоджувальна комісія з обговорення зауважень (пропозицій) до проекту Генерального плану міста працювала впродовж місяця та розглянула понад 80 пропозицій і зауважень до проекту Генплану. Управління архітектури Луганської міської ради відмовилося визнати прийняте Погоджувальною комісією рішення про виключення з Генплану забудови лісового масиву в районі урочища "Гостра Могила", землі якого не належать місту. Також управління архітектури відмовляється замінити промислову зону в Малій Вергунці на зону озеленення (парк). Так і не доведені до відома луганчан правові, соціальні та економічні наслідки реконструкції низки центральних районів міста.

Також, за рішенням Погоджувальної комісії, з яким погодився головний архітектор В'ячеслав Женеску, до 15 січня 2011 повинен бути опублікований в повному обсязі Генплан міста. Це рішення досі не виконано. Таким чином депутати проголосували за документ, який більшість з них у повному обсязі не бачили і доступу до якого не мали і не матимуть.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, б. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374, (067) 6409440

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-сторінка: www.totalaction.org.ua










© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua