Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява ГО "Покоління Майдану" з приводу наруги над славною пам'яттю Степана Бандери


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Ми, активісти руху "Покоління Майдану", висловлюємо своє обурення скасуванням Указу Президента України Віктора Ющенка "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України". На нашу думку, цей крок є лише маленькою частиною великого плану знищення всього українського, який успішно реалізовується чинною владою.

Заява ГО ''Покоління Майдану'' з приводу наруги над славною пам'яттю Степана Бандери
Інкаше, як варварською наругою над пам'яттю Провідника ОУН Степана Бандери це "діяння" назвати важко. Укотре неукраїнська українська влада засвідчила свою справжню сутність, продемонструвавши неймовірну впертість у "святій" для себе справі нищення національної свідомості українців.

Очевидно, скасуванням присвоєння звання Герой України Степанові Бандері справа не обмежиться. Так, зокрема, декотрими ЗМІ повідомлялося, що пан Володимир Оленцевич, який подавав скандальний позов стосовно відбирання в Бандери заслуженого звання до Донецького окружного адмінсуду, має намір оскаржувати й присвоєння Героя України головному командирові Української Повстанської Армії Романові Шухевичу.

ГО "Покоління Майдану" не сидітиме спокійно, склавши руки, коли влада, яка не зробила нічого історично важливого і доброго для України, дозволяє собі не поважати заслуги великих героїв української нації. Ба, більше – відкрито, безсоромно та зухвало знущається з уже мертвих українських патріотів.

Найближчим часом нами буде вжито заходів, які матимуть на меті поновлення історичної справедливості.

Координаційна рада ГО "Покоління Майдану".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua